2726
عنوان

خیلی حالم گرفته لطفا کمک کنید بهم

256 بازدید | 21 پست

سلام .بچها من و طرفم ۲ سال بیشتره باهم ارتباط داریم و خیلی همو دوس داریم.خانواده من بنا به دلایلی مخالفت دارن حالا من کلی سختی کشیدم رضایتشون رو جلب کردم اجازه دادن بیان خواستگاری من واقعا زجر کشیدم تا راضی شدن 

بعد الان قرار بود بیان پدربزرگش فوت شد یک هفته درگیر اون بودن بعدش قرار شد بیان بی سر وصدا یک ساعت قبل حرکتشون مادر دومادشون فوت کرد و رفتن مراسم ختم اون .حالا مادرش اون شب زنگ زد کلی عذر خاهی و شرمندگی کرد که نمیشه نرم ختمش دامادم خیلی برام خوب بوده و اینا یه وقت خونوادت نگن ما بی فکریم نیومدیم خاستگاری .منم گفتم نه حالا پیش اومده .

اینو بگم من و طرفم هم استانی نیستیم .

حالا حالم خیلی گرفته کلی شوق داشتم برا اومدنشون اون که کور شد هیچ از یه طرف صدای خونوادم در اومده میگن چرا نمیان اگه واقعا میخانت و....منم گفتم جریان اینه میگن اوووو چی شد حالا همه مردن .خیلی حالم بده چکار کنم من واقعا صبرم سر اومده دوسال و خورده یی کم چیزی نیس کلی زجر کشیدم تا راضیشون کنم حالا انجوری شده .

انقد عصبیم میگم بزنم همه چیزو خراب کنم هر چند واقعا همو دوس داریم ولی خب منم توانی دارم

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توكل به خدا صبور باش بلاخره ميان خواستگاري 

من با همه وجودم توکل کردم بهش صداش کردم ازش کمک خاستم حالا سره بزنگاه انجوری شده واقعا دارم له میشم از فصار روحی

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام
عزیزم حتما یه خیری هست بسپار دست خدا وصبر کن 

چرا صبر همش برا من پیش میاد مردم سر دوماه خاستگاری وعقدشون اوکی میشه بخدا توانم ته کشیده

نگرا ن نباش حتما مصلحتی در کاره که کارها به عقب میفته.

واقعا نگرانم و حالم خرابه انقد بیقرارم که کنارل خودمو ندارم یه دفعه میزنم زیر خنده یه دفعه گریه خسته شدم خب

من با همه وجودم توکل کردم بهش صداش کردم ازش کمک خاستم حالا سره بزنگاه انجوری شده واقعا دارم له میشم ...

نه دختر قوي باش حالا حالاها اينقدر كار پيش رو داري بعدش تحقيق و ازمايش و عقد و..... نمي شه همش رو با استرس بگذروني 

خدايا سپاسگزارم كه هستي 💕👨‍👩‍👧‍👦💕
واقعا نگرانم و حالم خرابه انقد بیقرارم که کنارل خودمو ندارم یه دفعه میزنم زیر خنده یه دفعه گریه خسته ...

عزیزم ما از پشت پرده خبر نداریم شما این تعویق را به فال نیک بگیر اگر خیری باشه حتما بهم خواهید رسید.

دختر دایی عمو منم خونواده ها مخالف بودن ایقد تحمل کرد و زجر کشید تا درسش شد

من از این حرصم میگیره این همه صبر کردم با کلی زجر اینا رو راضی کردم حالا سر بزنگاه این اتفاقا برا خونواده اون میفته واقعا بیشتر داغون شدم حالا تا نیت اومدن کرد هر چی پیرپاتال فامیلشون بو. مردن اخه این چه رسمشه

نه دختر قوي باش حالا حالاها اينقدر كار پيش رو داري بعدش تحقيق و ازمايش و عقد و..... نمي شه همش رو با ...

قوی بودم تا الان ولی الان واقعا کم اوردم جوری که میگم خودم بهمش بزنم اخه چه حکمتیه این که داره زجرمونو بیشتر میکنه چرا همه سختیا نصیب من میشه 

عزیزم ما از پشت پرده خبر نداریم شما این تعویق را به فال نیک بگیر اگر خیری باشه حتما بهم خواهید رسید.

انقد این جریان حالمو خراب کرده واقعا نمیتونم بفال نیک بگیرمش 

2706