2726
عنوان

کمککک...شوهرم یه مهمون سرزده دعوت کرده شام ..بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1091 بازدید | 101 پست
خیلی خودم رو کنترل کردم چیزی نگم ولی ببخشید با عرض معذرت  خیلی خود پسندی من نه جنوبی هستم نه شم ...

خود پسند نه شهر پسندم عزیزم 

شما به کنترل کردن خودت ادامه بده

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصلا کسی که اشپل خورده امکان نداره دیگه نخوره ولی کشک و خرما😶

عزیزم درست نیست انقدر محکم بگیم من خودم مال تهرانم شوهرم شمالی بیست سالی که ازدواج کردم باقالی قاتوق درست میکنم دوست دارم میرزاقاسمی ولی  اشپل واقعا اگر بوش بهم بخوره حالم بهم میخوره یه بار با خواهرم اینا یه رستوران تو رشت رفتیم من سرویسشون رو میدونم که باقالی خام و زیتون و اشپل هست نمیخورم اصلا اگه خودمون باشیم فقط زیتون رو میخوریم من شوهرم که شمالی هست خودشم اشپل و باقالی خام دوست نداره ولی چون خواهرم اینا بودن گفتم شاید دوست داشته باشن خواهرم یه ذره از اشپل گذاشت دهنش یعنی تا دستشویی دویید که حالش بیرون بهم نخوره گفتیم اصلا توروخدا این اشپل و از سرمیز بردارین منظورم اینه که من خودم کشک و خرما برام تعجبه اما ذائقه های شهر ها فرق میکنه من جون خیلی اشپل دوست دارم دلیل نداره بگم نه همه دوست دارن نه عزیزم اینجوری نیست  اگه الان یه جنوبی بیاد شمال شاید اونم از اشپل حالش بد بشه همونطور که شما از کشک و خرما شدین پس خیلی با قاطعیت نگیم نه فلان غذای ما عالیه ولی فلان غذای شما دل و روده رو به هم میریزه 

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
عزیزم درست نیست انقدر محکم بگیم من خودم مال تهرانم شوهرم شمالی بیست سالی که ازدواج کردم باقالی قاتوق ...

اون که بله 

ولی من تا حالا کسی رو ندیدم از اشپل بدش بیاد

با اینکه اکثرا بستگانمون شهرهای دیگن

بعدم اشپل هم کیفت داره 

شاید شما رستورانی رفتین که کیفیت موادش پایین بوده

در کل گن که کسی رو ندیدم بدش بیاد

مشاهدات خودمو گفتم 😘

یه بارم به خواهرت اشپل درجه ۱ بده ببین چیکار میکنه

هر چند هزینه اش زیاد میشه ولی ارزششو داره😉😆

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
اون که بله  ولی من تا حالا کسی رو ندیدم از اشپل بدش بیاد با اینکه اکثرا بستگانمون شهرهای دیگن ...

عزیز دلم دوست خوبم قضاوتتون خیلی سطحیه این‌که چون ما دوست نداریم یا خواهرم حالش به هم خورده دلیل میشه که ما رستوران درجه چند رفتیم یا اشپل بی کیفیت خوردیم انقدر خود ستایی خوب نیست گفتم که من بیست ساله عروس شمالی ها هستم هر چند خودم بچه ی مرکز تهرانم غذاهاشون رو دست دارم خودم هم درست میکنم به لطف خدا وضع مالی خوبی داریم اینو از اون جهت گفتم که بدانید به خاطر پول رستوران بی کیفیت نمیریم بهترین رستوران رشت رو‌حتما میدونید که‌محرم هست همونی که تو تعطیلات باید صف یک کیلومتری بایستیم برای غذا خوردن تا نوبتمون بشه بیشتر اوقات تو رشت باشیم همون جا میریم پس چون اقوام شما دوست دارن دلیل نمیشه همه ی مردم دوست داشته باشن اگر دوست نداشته باشن پس جای بی کیفیت غذا خوردن من خودم و همسرم بی اندازه به غذا حساسیم هر چیزی و هر جایی غذا نمیخوریم ❤️

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....