2737
2734

اوایل تا 25 سالگی وقتی خواستگار برام میومد  (خواستگاری  سنتی)طرف هنوز زنگ نزده اوکی بده بابام همون جلسه یاول میگفت خب نظرت چیه؟

فکر میکردم چقدر بابام منطقیه هر بار صادقانه میگفتم نه بابام دنبالم میدوید کتک که میخوای ترشیده بشی! حالا 18 سالم بودا!

تا اینکه اون سه خواستگار نزنگیدن بابام ضایع شد مامانمم من بعد دعواش کرد که هنوز اوکی ندادن باهاش دعوا میکنی!

کلا اخلاق بااب و مامانم گند کی بشه از دستشون راحت بشم ای خدااااااااااا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من با شوهرم ۳سال دوره آشنایی داشتیم بعد وقتی اومدن برای خاسگاری و لیست نویسی انققققققد سرش پایین بو ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2731

😂😂😂😂ی سری ی خواستگار اومد برامو رفتیم اتق شروع کردیم ب حرف زدن جونم براتو بگه این پسر قصه ما ی شیکم داشت گنده تر از بهنام بانی موها ریخته حالا اینا ب کنار نشستیم ب حرف زدن تا ی ده دقیقه اولم در حلال شوت کردن توپ ب زمین هم بودیم ک کی شروع کنه تا اینکه اقا فرمودن ک ب نام خدا با عرض پوزش😑بنده در تاریخ فلان متولد شده ام در تاریخ فلان مدرسه رفتم در تاریخ فلان سربازی رفتم و بعد  مشغول ب کار شدم و اینجا بود ک من هم در تاریخ فلان با این مرد خاطره ساختم و خشتک را ب سد کشیده و تا چهل روز از خنده ریسه میرفتم

2738

😂😂😂😂😂😂خودم خوندم فکم افتاد از بس خودم حساسم رو غلط املایی ینی شانس اوردم کسایی ک ازشون سوتی گرفتم اینجا نبودن بشورن پهنم کنن-_-

خدا ازش نگذرع همیشه وقتی یاد خاطرش میفتم همه چیو فراموش میکنم😂😂😂😂