2726
عنوان

کاشت مژه

331 بازدید | 33 پست

وقت گرفتم برم کاشت سه شنبه ساعت 4

خیلییی دوست دارم و خیلی علاقه دارم

اگه میپرسین اینجا بگم 17 سالمه

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

نظر شما چیه

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

چند میگیره ؟ چه نوع مژه‌ای ؟

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خيلي خوبه منم هر چند ماه انجام ميدم ولي وقتي كاشتت كنده ميشه مژه هاي خودتم كم ميشه يعني نصف مژه هات ميريزه حتي اگه ريمو كني.بخاطر همين من بعد كنده شدن وايميستم مژه هام در بياد بعد دوباره ميكارم

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...

منم چند سال پیش کاشتم خیلی خوب بود از ریمل خلاص شدم اما بعدش که ریمو میکنی نصفه مژهات هم کنده میشه اینش بده واقعا اگه بکاری باید دائما کاشت باشه وقتی کاشت نداشته باشی با ریملم مژهات اصلا جالب نمیشه 

من که دیگه نکاشتم اما چند وقته بازم وسوسه شدم بکارم اما از عواقبش میترسم 😆😆

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
مگه میشه بکنی😨

من هیدن کاشته بودم 

زنه گف نمیشه بکنی اما من اومدم خونه اول روش فرمژه زدم چسبش اومد بالا بعد ی دوش اب داغ گرفتم بعد با احتیاط کندمش

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
منم چند سال پیش کاشتم خیلی خوب بود از ریمل خلاص شدم اما بعدش که ریمو میکنی نصفه مژهات هم کنده میشه ا ...

چی داره مگه عواقبش؟ 

من ریموو نمیکنم خودش بریزه

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
مگه میشه بکنی😨

آره زیره دوشه آبه داغ بایستی و بذاری نرم بشه آروم آروم کنده میشه اما بازم چند تا از مژه هات باهاش کنده میشه حیفه

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
2706