2733
2734

ولی هم سخت میگیرن ماهم که صاحبخونه نیستیم هم اینکه شوهرم میگه اصلا مگه خودمون نمیتونیم بچه بیاریم چه کاریه در صورتی که یکساله نشده.

من خودم آز دادم تا الان که مشکلی  نبود آزمایش شوهرم خوب نبود.

اصلا دوست ندارم پیگیر شیم دوست دارم یه بچه بیارم از دلو جون خودم بزرگش کنم.

ما 6 ساله ازدواج کردیم و شوهرمم 30 سالشه شرایطای دیگم داریم خانمایی که اطلاع دارن  راهنماییم کنید حتما باید صاحبخونه باشیم تا بچه بدن بهمون.از کجا باید اقدام کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید یه چیزی به نامش بزنین! مثلا سه دونگ خونه یا زمین....

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
نه نیازی به صاحبخونه بودن نیست من اقدام کردم

درخواست میدم قبول کن کارتون دارم ممنون😘😘😘

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

بنظرم هنوز خییلی زوده از طرفیم ک همسرت راضی نیس

پروسه بچه اوردن خییلی طولانیه اگه الان اقدام کنی چندسال دیگه نوبتت میشه اگه همه چی اکی باشه و باید چیزیم بنامش کنی بچه دخترم از پسر سختتر حضانت  میدن

زمستان است دیگر...دل زمین به برف گرم است دل من به تو💕💕💕
2738
شرایطش که سخته باید همه چیزبه نامشون کنی

پس چرا فامیل ما اورده هیچی ب نامش نیست؟؟؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
باید یه چیزی به نامش بزنین! مثلا سه دونگ خونه یا زمین....

پس چرافامیل مارواورده هیچی ب نامش نزده؟

2706