2726

سال اولی که عقد بودم خیلی برای شب یلدا ذوق زده بودم برای هدیه ها و تزیینات میوه و اینا ولی متاسفانه پدرشوهرم فوت کردو همسرم یه گوشواره طلا که از قبل خریده بود بهم داد بدون اینکه خونمون بیان خب حق داشتن

ولی سال دوم هیچی برام نیاوردن مادرشوهرم همه فامیل رو دعوت کرد خونش کلی خرج کرد انگار نه انگار برای عروسش باید هدیه ببره

غیرمستقیم گفت ما فقط سال اول کادو میاریم

خیلی دلم ازش پره نمی بخشمش

من به غیر ممکن اعتقاد ندارم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برا من که کوفت هم نیوردن! نه عیدا نه مراسما نه شب یلدا.....

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

براي منم نياوردن اصلا هم برام مهم نبود با اينكه تنها عروسشون هستم و پدرشوهرم خيلي پولداره اما برام مهم نبود بعد از ٩سال زندگي هنوز مادرم ميگه برات يلدا و عيدي نياوردن اما بازم برام مهم نيست

من اصلا نمی‌فهمم چرا آدما این چیزها براشون مهمه؟ چرا ارزش خودشون به این چیزها گره می‌زنن؟ اون هدیه که از محبت هست و از همسر که قضیه‌اش فرق داره. ولی این رسم و رسم‌کشی‌ها فقط به درد پز دادن و عکس گرفتن می‌خوره. 

خلاصه که برای من نیاوردن و اصلا هم برام مهم نبود.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2706