2703
2553

من مادر ندارم از مادرشوهرمم دل خوشی ندارم میشه راهنمایی کنین توی یکی دو ماه اول چ کارها و چه غذاهایی باید بخوریم

من یه مقداری اضافه وزنم دارم باید چ چیزهایی رو مراعات کنم

ممنون میشم 

به شکم خوابیدن خطر نداره توی این ماه های اول؟!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه سر بری خانه بهداشت همه چیو برات میگه خودشون بهت قرص فولیک اسیدو دارو ویتامین میدن بعدش تا میتونی غذای مقوی بخور میوه بخور بعدن که نینی بسلامت به دنیا اومد تاثیرشو میبینی

خودت باش😎مگه خودت چشه 
2720

سعی کن روزی چندتا دونه بادوم بخوری،میوه هم هرروز بخور حتی شده روزی یکی،منم وقتی باردار شدم چاق بودم و الان که هشت ماهمه فقط دوکیلو اضافه کردم،روزی چندبار غذابخور اما به مقدار کم،هرشب یه لیوان شیر و خرما بخور

خداجوووووونم پسر گلمو سالم بزار تو بغلم،خدایا شکرت که معجزتو به منم هدیه دادی
2714

نه عزیزم من تا اول ۳ ماهگی راحت رو شکم میخوابیدن اما الان اصلا نمیتونم. بیشتر به پهلو چپ بخواب. به پهلو که میخوابی یه چیزی زیر پات بذار  که پای راستتو راحت بتونی تکیه بدی بهش. جگر و آب هویجو زعفرونو زرشک...نخور. کلا دمنوش ها و جوشونده ها خوب نیستن تو ماههای اول. سبک غذا بخور با وعده های زیاد. زیاد خم نشو و چیز سنگین به هیچ عنوان بلند نکن. تو نشستنو بلند شدن رعایت کن و آروم انجام بده. ترجیحا س ک س تو سه ماه اول یا نداشته باش یا خیلی مراقب باش. در معرض بوی دود اسفندو عنبرنسا نباش اصلا ممکنه باعث سقط بشه. شوری و نمک زیاد نخور که فشارخون بارداری نگیری و زیاد ورم نکنی. 

دل و جگر

جعفری

گوجه

هویج

کرفس

زرشک

زعفرون

اویشن 

زیره 

دارچین 

نسکافه

کاهو و کلم کم بخور

عادت کن از همین اول شیرینجات خیلی خیلی کم بخوری تا مثل من قند بارداری نگیری

هر روز کمه کم نصف بطری شیر و بخور 

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
چون ویتامین آ بالایی داره میگن نخورین  من خودمم خیلی هوس کردم ولی خوب میترسم بخورم

چون جیگر که همون کبد باشه منبع تمام سموم بدن حیوانه.بخاطر همین خوب نیست

نمیخواد هر روز بگی دوست دارم، یه بار بگو ولی صد بار ثابتش کن!  
2706