2737
2734
عنوان

خانما خواهش میکنم بیاین

112 بازدید | 15 پست

ده میلیون پول ما پیش مادر شوهرم هست یه چیزی با شوهرم شریک بودن فروختن ولی پول شوهرم رو ندادن بعد ما بیست میلیون وام گرفتیم یکی فامیلای همسرم ضامن مون شد بعد الان نصف قسط وام مونده شوهرم میگه نمیدم تا خانواده شوهرم بدن بجای اون پولی پیششون هست بنظرتون میشع ؟ 

نه شوهرت مسئوله وامه 

تا وقتی خانوادش نخوان پولشو بدن کاری از دستش برنمیاد مگه مدرکی داشته باشین

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه شوهرت مسئوله وامه  تا وقتی خانوادش نخوان پولشو بدن کاری از دستش برنمیاد مگه مدرکی داشته باش ...

منم همینو میگم ولی شوهرم میگه چون ضامن مون فامیل مادرشوهرمه مجبوره بده پول مون رو 

2731

بهتره با خانوادش صحبت کنه اینجوری که برای اونها هم بهتره پول رو قسطی میدن

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
خوبه آره چه اشکال داره خانواده شوهرت باید قرضشون بدن راه خوبیه

میترسم ندن شر بشه اخه بیست میلیون وام ده میلیونش به نام منه اصلا نمیدونم این راه عملیه یا نه

منم همینو میگم ولی شوهرم میگه چون ضامن مون فامیل مادرشوهرمه مجبوره بده پول مون رو 

چی بگم مادرشوهرت به پسر خودش رحم نمیکنه پولشو بده حالا به فامیلش رحم کنه؟امیدوارم که بده

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2738
بهتره با خانوادش صحبت کنه اینجوری که برای اونها هم بهتره پول رو قسطی میدن

باهاشون رابطه ای نداریم فقط شوهرم به گوششون رسونده که باید قسط وام رو بجای پول که پیشتون هست بدین

میترسم ندن شر بشه اخه بیست میلیون وام ده میلیونش به نام منه اصلا نمیدونم این راه عملیه یا نه

گلم از اول باید هماهنگ میکردید بعد وام میگرفتید

میگفتی فلانی پول لازم دارم یه مبلغی پیش شما داریم اگه ممکنه یه جا بدید اگه نه یه وام میگیرم کمک ما قسط هاش رو بدید که حساب صاف بشه

اینجوری بهتر نبود؟؟؟

یعنی قصد ندارن پولاتونو بدن؟    

نه اصلا پدرشوهرم خارج هست چندبار هم بهش زنگ زدیم ولی فایده نداره شوهرم میگه از این راه پول مون بگیریم من نمیدونم چیکارکنم

گلم از اول باید هماهنگ میکردید بعد وام میگرفتید میگفتی فلانی پول لازم دارم یه مبلغی پیش شما داریم ا ...

فک میکردیم پول رو کم کم پس میدن ولی عین خیالشون نیست شوهرم میگه پول قسط وام رو بدن بجاش بنظرت میشه این جوری ؟

2706