2737
2734

متاسفانه امروزه HPV (زگیل تناسلی) به سرعت در حال شیوع است. این بیماری خطرناک که در آخر منجربه سرطان لوله رحم و رحم میشود از طریق انواع ارتباطات جلدی سرایت میکند. یکی از این ارتباطات رعایت نکردن بهداشت در حین انجام اپیلاسیون است. 

متاسفانه افرادی. که در. این حرفه فعال هستند، برای پایین آوردن هزینه ها و طمع در. داشتن سود سرشار با رعایت نکردن بهداشت این کار را برای مشتریان خود انجام میدهند.

نکاتی که در اپیلاسیون بایستی رعایت شود.

No Double Dipping یعنی کاردک چوبی بعد از بار استفاده بایستی دور انداخته شود و کاردک جدید به کار گرفته شود. (به خصوص برای مناطق حساس مانند. بیکینی)

با محلول مخصوص بایستی پوست کاملا تمیز و آنتی باکتری شود

استفاده از دستکش الزامیست به ویژه برای انجام اپیلاسیون منطقه بیکینی

برای ناحیه بیکینی از موادی که با پد برداشته میشود نباید استفاده شود. موادی که بدون پد برداشته میشوند هارد وکس نام دارد.

بعد از این در این خصوص مطالب بیشتری به اشتراک خواهم گذاشت. 

دوستانی که تمایل دارند، میتوانند سوالات و کامنت های خود را در زیر این پست ارسال نمایند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه مطلب مفیدی 

ممنون از اطلاعاتتون.

منم در ادامه اضافه میکنم استخر خیلی در انتقال ویروس زگیل موثر هست و این ویروس به حدی قوی هست که در آب زنده می ماند و از شخصی به شخص دیگه به علت باز بودن دهانه رحم خانوما به راحتی انتقال پیدا می‌کنه.

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
2738

والا من ی بسته گرفتم تیر ماه حدودا 30 تا اینا شایدم بیشتر کمتر هست  2 هزار دادم یا هزار یادم نیس اونم منفعت مالی داره😕هزار چیه ک منفعتش چی باش

خدایا بخاطر داده و نداده هایت شکر❤❤❤
من همیشه حواسم ب اینا که گفتی هست.ولی الان یادم افتاد کاردکشو عوضنکرده بود😣😣😣

خیلی این کار خطرناکه... حتی اگر دیدید با قاشق بزرگ مواد رو داخل لیوانی ریخت و از روی اون مواد استفاده کرد بازهم غیر بهداشتی هست چون اون قاشق رو قبلا در مواد برده و نشسته و مواد روی اون قاشق خشک شده!

2706