2726
عنوان

بچه ها یارانه رو واریز کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 63 پست
ترمیم ناخن ۲۰تومنه😄اره خیلی واجبه چون دوماهه نرفتم دیگه خیلی بد شده با ۹۰تومنم نمیشه اینارو خرید و ...

راستي ٢٠بدي ترميم ٩٠بمونه ميشه١١٠اگه ٣نفريد يارانه١٣٦تومنه كه ميمونه ١١٦

ترمیم ناخن ۲۰تومنه😄اره خیلی واجبه چون دوماهه نرفتم دیگه خیلی بد شده با ۹۰تومنم نمیشه اینارو خرید و ...

چقدر اولویت ها تو زندگی فرق میكنه....منتظر یارانه ای تا بری ترمیم ناخن!!!!برام غیر قابل باوره!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مااصلا پولدارنیستیما تازه وسطای ماهم پولمون ته می کشه ولی نمیدونم چرا اصلا یادمون میره یارانه ایم هس ...

من چون این ۹۰تومن پول ماهانه خودمه اصلا یادم نمیره

هرماه ی بلایی سرش میارم

میشه واسه خوب شدن مامانم صلوات بفرستید؟؟ک منم بتونم طعم مادر داشتن و بچشم😔واسه مادر شدن خودمم دعا کنید اخه من ۶ساله چشم انتظارم .
2728
چقدر اولویت ها تو زندگی فرق میكنه....منتظر یارانه ای تا بری ترمیم ناخن!!!!برام غیر قابل باوره!!

خیلی چیز مهمی هم نیست ک بخوای باور کنی یا نه بیخیالش بهش فکر نکن

میشه واسه خوب شدن مامانم صلوات بفرستید؟؟ک منم بتونم طعم مادر داشتن و بچشم😔واسه مادر شدن خودمم دعا کنید اخه من ۶ساله چشم انتظارم .
منم با شما هم عقيده هستم جالبه استارتر ميگه برنج و روغن و ......هم ندارن

۹۰تومن برنج و روغن میشه؟؟؟؟

ی لحظه ب عقلت رجوع کن 

بعدم همزمان با یارانه شوهرم حقوق میگیره 

مگه خلم وقتی اون میخره خودم پول ماهانه مو بدم این چیزا

خیلی چیز مهمی هم نیست ک بخوای باور کنی یا نه بیخیالش بهش فکر نکن

استارتر چند نفريد يه جا ميگي ٩٠ماهيانه خودمه يه جا ميگي ٢٠بدم ترميم ٩٠مبمونه حسابات با هم نميخونه؟؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔🤔

راستي ٢٠بدي ترميم ٩٠بمونه ميشه١١٠اگه ٣نفريد يارانه١٣٦تومنه كه ميمونه ١١٦

۷۰میمونه ما ۲نفریم

استارتر چند نفريد يه جا ميگي ٩٠ماهيانه خودمه يه جا ميگي ٢٠بدم ترميم ٩٠مبمونه حسابات با هم نميخونه؟؟؟ ...

اشتباه کردم ۷۰میمونه

یه سریا دلخوشی و حال خوش زندگیشون به این چیزاست من استارترو درک میکنم با کوچکترین چیز حالم واسه چند روز خوبه میتونه یه رژ یه لاک میتونه یه جفت جوراب باشه حالا دورازجون شما عزیزدلم به درک نداریم و نمیشه 

استارتر چند نفريد يه جا ميگي ٩٠ماهيانه خودمه يه جا ميگي ٢٠بدم ترميم ٩٠مبمونه حسابات با هم نميخونه؟؟؟ ...

من اصلا نگفتم ۲۰بدم ۹۰ میمونه یکم با دقت بخون

یه سریا دلخوشی و حال خوش زندگیشون به این چیزاست من استارترو درک میکنم با کوچکترین چیز حالم واسه چند ...

ی سری ادما هم هستن ک فقط بلدن چیزای منفی و بگن 

منفی بافی کنن گیر بدن جستجو و کنجکاوی کنن 

ک من ب شدتتتتتت بدم میاد 

من ی غلطی کردم ی گوهی خوردم(بلانسبتتون) ب اون خانوم گفتم شرایط زندگیم اینجوریه ده روزه 

شروع کردن ب قضاوت و نظر دادن و بزرگتری و نصیحت و انتقاد

سرزنشت نمیكنم عزیزم....فقط تعجب میكنم...من وضعم نسبتا خوبه و اصلا روی یارانه حساب نمیكنم،ولی با اینح ...

چون وضعتون خوبه خیلی دلخوشیای دیگه ب چز این ناخنی ک من کاشتم دارید 

بعدم دلیلی نداره علایق من و شما و بقیه باهم یکی باشه 

2706