2726
عنوان

دلم داره میترکه بباین پیشنهاد بدین چه رفتاری بکنم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 96 پست
خوب تحریک‌ش نکن عزیزم تو که زحمت می‌کشی می‌خونی بهش بفهمون خوندی

میخوام بهش بگم ک فهمیدم شک کردی خی علامت میزاری ببینی میخونم یا نه از این ب بعد نمازامو با خودت میخونم

والا عادت کردم دیگه...بارداری اولم واقعا سختم بود نمیتونستم دولا  راست بشم...اما این بارداری خو ...

ولی یجوریایم بهش حق میدم چون بارداری براش خبلی مهمه ک نمازتوبخونی وافعا تو بچه تاثیرداره جلوش بخون ن خودتواذیت نکن ن اون بنده خدارو خودتوبزارجای اون اونوقت متوجه گیردادناش میشی عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا چی بهت بگیم آخه 

من شرطم واسه ازدواج مذهبی نبودن بود 

چون اهل موضوعات مذهبی نیستم ، دوس نداشتم همسرمم اهلش باشه

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
😂😂😂 عمیقا شوهرتو درک میکنم 🙈🙈🙈  تو خونه ما هم متاسفانه همینه فقط من این داستانا رو سر ...

والا گیر بدی بیشتر زده میشه نکن خواهرم ...تو مخه ادمه

2728
خدا رو شکر کن که شوهرت همچین آدمیه.ولی اگر واقعا تنبلی میکنی تو خوندن نماز و....اخلاق شوهرت انگیزه خ ...

نه عزیزم اصلا رفتار شوهرش درست نیست ون اگه یکی اینجوری کنترلم کنه یا فک کنم به حرفام اعتماد نداره بیشتر لج میکنم و اون کارو انجام نمیدم شوهر این خانمم رفتارش خیلی اشتباس نماز یه موضوع شخصیه به همسرش ارتباطی نداره

چه شوهر خوبی داری.خوش حال باش یکی حواسش به اون دنیات هست.با دوربین گوشیت فیلم بگیر از خودت موقع نماز ...

فیلم گرفتن تابلو ک بخدا...بنظرت بهش پیان بدم بگم بازم فهمیدم شک کردی داری نشون میزاری ببینی میخونم یا نه?چطوری بگم ناراحت نشه?

خدا رو شکر کن که شوهرت همچین آدمیه.ولی اگر واقعا تنبلی میکنی تو خوندن نماز و....اخلاق شوهرت انگیزه خ ...

اوایل اره تنبلی میکردم ولی الان نه...میخونم...ولی این علامت گذاشتناش واقعا توهینه بهم

البته اینم در نظر بگیرین که استارتر از اول ازدواجش احتمالا میدونسته که شوهرش مذهبیه.

در ضمن نماز واجب دین مسلمونه.قابل توحه اونایی که میفرمایید به خود هر کس ربط داره.اینکه انقدر سهل و آسون میکین چراااا شوهرت اینطوریه و نباید باشه،اگر شما استارتر رو بیخیالش کنید نسبت به نماز و....مسولید

قسم بخور؟😨😨😨😨 گیر نیست اینا؟ این چه دوست داشتنیه که شما رو وادار به دروغ و قسم میکنه؟ بلانسبت ...

اره چون من ميخندم ميگم اره اونم ميفهمه دارم دروغ ميگم ميگه قسم بخور.و اخلاق منم ميدونه كه هيچ وقت كم نميارم براي همين اينجوري ميگه.

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
خب یه مدت همش جلو چشمش نمازاتو بخون یا مثلا زودتر از اون بخون یا به خودش بگو اذان شدا نمازتو بخون من ...

دقیفا اینی ک میگی میکنم سر وقت اذون ک میگه میخونم فقط چون نیس ک ببینه نمیفهمه ک...

نه عزیزم ما فقط باید تاثیر کارمون رو بقیه ارزیابی کنیم و به خودمون امرونهی کنیم. اگر من کاری کنم لج ...

منم مامانم هی گیر میداد خوندی؟ دیشب نخوندیا اینجوری اونجوری

کلا گذاشتم کنار. گفتم نمیخونم نه خودتو عذاب بده نه منو. 

بعد چند سال دوباره خودم با میل و رغبت شروع کردم گفت خب از اول میخوندی ببین چقدر خوبه‌. گفتم تمام نمازایی که بخاطر ترس و گیر دادنای شما میخوندم نه تنها برام‌فایده نداشت بلکه منتظر بودم زودتر تموم شه بره پی کارش. خدا اگه لطف کنه فقط بابت اونا منو گناهکار ندونه!

اینی که الن میخونم بخاطر دل خودمه نه هیچکس دیگه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2706