2737
2739
😭 چی بپوشم؟بافت موی کوتاه یه جوری نمیشه؟؟

من موهام تا پایین گردنمه و چتریامم تا نزدکا نوک بینیم...هممممیشه از بالا سر میبافم بعد پاینشو اخر بافت ک پشت گردنمه کش میبندم جمعش میکنم با سنجاق زیر موهام.....با هر لباسی هم خوب میشه انگار شنیون کردم ....ولی بابد بافت بلد باشی...هکس میزارم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اسپرت بپوش .

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
2728
چقد قشنگه این بلد نیستم من اینجوری😭😭😭

منم بلد نبودم انقددد کلیپ دیدم یاد گرفتم.....موهام کوتاه و ی ذره خوردم هست .....چتریمم سشوار میکنم ی وری میدم.....بتونی یاد بگیری عالیه هممممه تو مهمونیا میبینن خوشون میاد

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2738
عروسی فامیلای شوهرمه نمیشه قوم یاجوج ماجون😂😂😂😂 بعدش میخورنم که مگه لباس دیگه نداشتی...

😂

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!