2737
2739
عنوان

فقط اگه کسی تجربش داره بیاددرموردخلط صبحگاهی دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 36 پست
منم همینطورم. فقط باید یاد بگیره خلطها رو تخلیه کنه. من بچه بودم برام عذاب بود باید آب و نمک رو از ب ...

اخه تاکی خلط بیرون بریزه انقدرگریه کردم چشمام بازنمیشه

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه تاکی خلط بیرون بریزه انقدرگریه کردم چشمام بازنمیشه

هر بار تشدید میشه باید تخلیه کنه. همیشگی نیست. چند بار در ساله. بیشتر تو هوای سرد یا موقع سرما خوردگی. یه دکتر خوب پیدا کن با یه اسکن ساده معلوم میشه مشکل چیه. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2731
هر بار تشدید میشه باید تخلیه کنه. همیشگی نیست. چند بار در ساله. بیشتر تو هوای سرد یا موقع سرما خوردگ ...

اره حتمامیبرمش😔

2738
من یه سال اینجوری بودم دود عنبر نسا رو شدید بو کردم و با دهنم دادم داخل خیلی ازار دهنده بود ولی برای ...

عزیزم چه جوردودمیکردیش شماهم بعددودکردن داخل شیشه میریختی بومیکردی؟

اون نبردم شش سالشه زودنیست ممکنه یعنی توسن کم کسی سینوزیت داشته باشه

پسرخواهر شوهرم شش سالشه سینوزیت  و لوزه و انحراف بینی رو باهم عملشو انجام داد و خوب شد اون یه سره خلط و عفونت تو بینی و گلو. و گوشش بود و مریض بود

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
عزیزم چه جوردودمیکردیش شماهم بعددودکردن داخل شیشه میریختی بومیکردی؟

عنبر نسا دودش قشنگ خودش باریک میشه میاد بالا صورتم گرفتم جلوی اون دود و نفس عمیق با بینی و دهنم میکشیدم ..یادمه وقتی دانشگاه بودم استادم گفت که اونم یکبار این کارو کرده ولی یه پارچه گذاشته رو سرش و عمیق بو میکرد...ولی سعی کن حتما تو حیاط یا بالکن باشه وگرنه خونه چند روز بوی بد میگیره

لکه های لباس نوزادان را با محصولات لکه بر تخصصی دیپاف تنها با چند اسپری پاک کنید.   www.dipaf. ...

یعنی که چی تبلیغ میکنی بدون اجازه توتاپیکم من که راضی نیستم اه

2706