2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسره چکاره ست؟؟؟ به بهونه یی برو باهاش حرف بزن

زشت نیس؟از چشمش نموفتم؟آخه شنیدم پسران دوس دارن دختر دست نیافتنی و اینا باشه. خیلی دوست دارم باهاش صحبت کنم ولی نمیدونم  از اینکه بدش بیاد میترسم.

2728
زشت نیس؟از چشمش نموفتم؟آخه شنیدم پسران دوس دارن دختر دست نیافتنی و اینا باشه. خیلی دوست دارم باهاش ص ...

خب من نمیگم که برو باهاش از ازدواج حرف بزن. با توجه به شفلش یا تحصیلاتش از یه سوال الکی بپرس که فقط سر صحبت وا شه و اونم دیگه از حرف زدن باهات خجالت نکشه، اگه واقعا دوستت داشته باشه بعد خودش کم کم بهت میگه که دوستت داره و ....

البته سوالت نباید جوری باشه که تابلو باشه

خب من نمیگم که برو باهاش از ازدواج حرف بزن. با توجه به شفلش یا تحصیلاتش از یه سوال الکی بپرس که فقط ...

از خیلی ها راجع به این موضوع راهنمایی خواستم؛ راستش شما اولین کسی هستین که میگین باهاش صحبت کنم. نمیدونم شغلش چیه فقط میدونم شغل آزاده و کارمند نیس.7_8 سالی هم از من بزرگتره

از خیلی ها راجع به این موضوع راهنمایی خواستم؛ راستش شما اولین کسی هستین که میگین باهاش صحبت کنم. نمی ...

اخه صحبت داریم تا صحبت، بعضی دخترا خودشون میرن به پسره پیشنهاد میدن، من اینو نمیگم. میگم یه بهونه پیدا کن که باهاش یه حرفی بزنی که اصلا ربطی به ازدواج اینا نداشته باشه. یه موضوعی خیلی معمولی و عادی

مثلا اگه موبایل فروشه، بروبهش بگو میخوام گوشیمو عوض کنم نمیدونم چی بخرم، مثلا بگو از این چن تا مدل گوشی بنظر شما کدومش بهتره. بحثو طول بده چن دقیقه، مثلا مزایا و معایب هر مدل رو ازش بپرس، بعدم تمام. البته جوری نگاش نکن و حرف زدنت جوری نباشه که بفهمه بهونه حرف زدن بوده و الکی پرسیدی، کاملا عادی رفتار کن، انگار که هیچ حسی بهش نداره و با موبایل فروشای دیگه هیچ فرقی برات نداره و فقط به این دلیل ازش پرسیدی که همسایه ست.

این یه مثال بود