2737
2734
عنوان

سرماخوردگی تو بارداری

224 بازدید | 44 پست

وای خانوما چیکار کنم سرماخوردم هفت ماهه باردارم به نظرتون چی بخورم بهتر بشم دارو دکتر نمیخورم میترسم برا بچه ضرر داشته باشه

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دارو نخور اصلا....تا میتووووووونی پرتغال و لیمو شیرین بخور

شما میدونی سرماخوردگی من رو بچه اثر میذاره؟ 

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 
2738

آبلیمو و عسل و آب جوش معجزه میکنه 

دوبار خوردم کامل سرماخوردگیم خوب شد

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

در ضمن اگر عفونی باشه صدرصد باید قرص بخوری نخوردنش خیلی ضررش بیشتره 

انتی بیوتیک دوران بارداریرو میدن 

خدا مهربونی کرد تو رو سپرد دست خودم دستتو گرفتمو فهمیدم عاشقت شدم
گاهی سرماخوردگی تو بارداری واسه بی تحرکی وزیاد شدن انزیمهای کبدیه 

باید چیکار کنم خب؟ 

باید چیکار کنم خب؟ 

پیاده روی فعالیت سبک مخصوصا پیاده روی عالیه

ورزشای مخصوص بارداریرو دانلود کن توخونه ام حتی راه برو 

خدا مهربونی کرد تو رو سپرد دست خودم دستتو گرفتمو فهمیدم عاشقت شدم
یکی از اقواممون تو بارداری سرماخورده بود همش پرتقال و اینا خورد خوب شد...تا زمان زایمانش همش میخورد ...

منم پرتغال خیلی زیاد میخورم ولی نمیدونم چی شده که سرماخوردم 

2706