2733
2734
عنوان

خانمها يه سوال بيايد

106 بازدید | 18 پست

اگه جنين لب شكري باشه تو سونو انومالي معلوم ميشه ديگه؟

نميشه مثلا بعدش يهو لب شكري شه

من تو انومالي زده لب بالا سالم ولي يه فيلم زايمان ديدم وقتي بدنيا اومد لب شكري بود همش استرس دارم يعني بشون گفته بودن تو سونو

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام خانمامن 20روزه پریودم خونریزیم شدیده چیکارکنم قطع بشه تمام لخته میادخسته شدم 6ساله اقدام به بارداریم جواب نگرفتم چیکارکنم راه حل دارید

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست
تو سونو انومالی مشخص میکنن لب شکری یا نه،بچه یهو ناقص نمیشه که.اگه لب شکری بود تو سونو هفته ۱۸ میگفت ...

يعني بعدش امكان نداره بشه ديگه؟

ديوونه شدم بخدا اين هفته اخري

يعني بعدش امكان نداره بشه ديگه؟ ديوونه شدم بخدا اين هفته اخري

نه بابا،این استرسم طبیعیه تا اتاق عملم باهاته.ولی سعی کن بیخیال باشی.اگه تو انومالی دوم بهت گفتن سالمه یعنی سالمه دیگه.لب شکری ها از اول جنینی اون مدلین ،حالا به دلایل پزشکی که من اطلاعی ندارم.یهو دهن جنین که شکاف بر نمی داره!!!!

نه بابا،این استرسم طبیعیه تا اتاق عملم باهاته.ولی سعی کن بیخیال باشی.اگه تو انومالی دوم بهت گفتن سال ...

اینو دکترم بهم گفت.منم فوبیای انگشت نداشتن بچه رو داشتم.چون تو یکی از فامیلامون بود.دکتر یکی یکی انگشتاشو نشون داد ولی باز دلم اروم نمیشد.دکتر گفت یهو عضو جنین که قطع نمیشه مگه اسباب بازیه

2738
سلام خانمامن 20روزه پریودم خونریزیم شدیده چیکارکنم قطع بشه تمام لخته میادخسته شدم 6ساله اقدام به بار ...

بهتره سريع بري دكتر زنان 

اينجا نميشه چيزي گفت چون اين همه خونريزي داشتي خطرناكه

معلوم میشه،اون فیلمی هم که دیدی مطمئنا از قبل بهشون گفتن ولی خب کاریش نمیشه کرد باید دنیا بیاد تا بشه عملش کرد دیگه

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی
نه بابا،این استرسم طبیعیه تا اتاق عملم باهاته.ولی سعی کن بیخیال باشی.اگه تو انومالی دوم بهت گفتن سال ...

اره ميگن واسه كمبود اسيد فوليك

سلام خانمامن 20روزه پریودم خونریزیم شدیده چیکارکنم قطع بشه تمام لخته میادخسته شدم 6ساله اقدام به بار ...

برو دکتر عزیزم،خطر داره این وضع

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی
معلوم میشه،اون فیلمی هم که دیدی مطمئنا از قبل بهشون گفتن ولی خب کاریش نمیشه کرد باید دنیا بیاد تا بش ...

مرسي خداروشكر 

هردفعه يادم ميرفت از دكترم بپرسم

اینو دکترم بهم گفت.منم فوبیای انگشت نداشتن بچه رو داشتم.چون تو یکی از فامیلامون بود.دکتر یکی یکی انگ ...

من فوبياي انگشت هم داشتم😂

باز ٢٨ هفته رفتم سونو گفتم توروخدا نشونم بده گفت داره خانوم ولكن😂

2706