2733
2734

دخترم 16 ماهشه حرف نمیزنه و راه نمیره دکتر متخصص مغز و اعصاب بردم گفته باید ببری کاردرمانی و گفتار درمانی خواهشا مرکز یا شخص درمانگر خوب اگه میشناسید معرفی کنید

سلام عزیزم 

میشه بپرسم دختر گلت چه مشکلی داره؟

درمورد کاردرمانی هم من بهت کلینیک گام نو آقای اوحدی زاده رو پیشنهاد میکم کارشون عالیه

اما گفتار درمان نمیشناسم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
سلام عزیزم  میشه بپرسم دختر گلت چه مشکلی داره؟ درمورد کاردرمانی هم من بهت کلینیک گام نو آقای ...

سلام عزیزم دخترم 16 ماهشه راه نمیرفت فقط بلند میشه با کمک مبل و میاسته اما به تنهایی راه نمیرفت حرفم اصلا نمیزنه جز آوا بردمش متخصص مغز و اعصاب کودکان بهش نوتروپیل داد و گفت  باید هر هفته بره گفتار درمانی و کاردمانی بچه مشکل تاخیر تکاملی داره 

ممکنه در مورد کلینیک و هزینه هاش اگه میدونی و کلا کاردرمانی چجوریه توضیح بدی خیلی ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام به همه مامان های گل

من دکتری مدیریت آموزشی ، مشاور و مربی آموزشی بچه ها با نیاز های آموزشی خاص( اوتیسم - بیش فعال و نقص توجه ) در تهران 

هستم . در منوی اصلی سایت  بخش : کودک دوساله و بالاتر با تاپیک : بیش فعالی ، جهت پاسخگویی به سوالاتون هر روز صبح به مدت یک ساعت در خدمت هستم.

در صورت نیاز و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با  ایمیل Hediehmohabbat@gmail.com با من در ارتباط باشید.

سپاس

دکتر هدیه محبت

دکتر هدیه محبت  - مشاور و مربی تخصصی در حوزه آموزش و یادگیری کودکان