2726

دخترم از دیروز یاد گرفتە وقنی ک غذا بهش میدم تفش میکنه،خیلی رو مخمە،خودش کمبود وزن داره و وزن نمیگیره،حالا این رفتارم یاد گرفتە،،،کسی بوده تجربە داشتە باشه،چکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ارە،دختر منم کلی ذوق میکنە،ولی خیلی رو مخمە😒 خوب چ جوری ترکش میدی؟؟

مشغولش ميكنيم ي نفر واسش شعر ميخونه منم بهش غذا ميدم 🙈 ولي بازم خوب نميخوره

خداجون شكرت به خاطر همه خوبي هات😍❤️
مشغولش ميكنيم ي نفر واسش شعر ميخونه منم بهش غذا ميدم 🙈 ولي بازم خوب نميخوره

والا منم در کل باید گوشی و بزارم رو جونی جونی یس بابا..ولی از دیروز ایجوری میکنە...ب هیچ وجە غذا نمیخوره

الهی 😍😍😍 پسر منم تازه نه ماهش تموم شده . نی نی شما که هشت ماهشه تازه شروع این کاراشه ، از سرش میفته اصلا ناراحتیت رو نشون نده که بفهمه، زیرانداز بزرگ پهن کن غذاش رو بذار جلوش بذار با دست بخوره و بازی کنه، من روزی سه تا زیرانداز میشورم بخاطر غذا خوردن پسرم

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
والا بخاطر ریفلاکسش بد اشتهاست،خودم بهش ندم عمرا غذا نمیخاد

دختر منم همینه ولی وقتی گرسنه میشه ها اونقدر با اشتها میخوره ک کیف میکنم فقط بزار قشنگ گرسنه بشه

چادرعزیزم تو فرم عاشقی من هستی،هرکه مرا ببیند میفهمد من عاشق حضرت مادرشده ام...
الهی 😍😍😍 پسر منم تازه نه ماهش تموم شده . نی نی شما که هشت ماهشه تازه شروع این کاراشه ، از سرش میف ...

وای وقتی ی چیز میزارم جلوش ک بخوره،کل خانە رو داغان میکنه و هیچیم ازش نمیخوره...مثلا نان بهش میدم تیکه تیکه اش میکنە و همە جا پخشش میکنه

دختر منم همینه ولی وقتی گرسنه میشه ها اونقدر با اشتها میخوره ک کیف میکنم فقط بزار قشنگ گرسنه بشه

والا خانومی دخترم ب هیچ وجه تن ب گرسنگی نمیده....امروز ساعت یک بهش دادم و از دیشب بهش غزا ندادە بودم،ولر باز تفش کرد...

ببین عزیزم بذار خوب گرسنه بشه بعد،بهش بده هیچ اشکالی نداره اگه تف میکنه یه جا خوندم این بازیا شخصیت بچه رو زیباتر شکل میده پس بذارید بچه راحت باشه..مطمئن باش به اندازه ی خودش میخوره..سعی کن ریلکس باشی و بهم نریزی چون بچه سیگنالتو دریافت میکنه..اقتضای سنشه

وای وقتی ی چیز میزارم جلوش ک بخوره،کل خانە رو داغان میکنه و هیچیم ازش نمیخوره...مثلا نان بهش میدم تی ...

همون مابین بازیش بذار تو دهنش کم کم ، نون رو تیکه تیکه کوچولو کن یکم خامه بریز داخل کاسه و نون رو بریز توش نرم بشه ، هم بازی کنه هم یواش یواش بخوره مثلا، غذا دادن به بچه ها صبر نیاز داره دوست جان😉

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
2706