2733
2734
عنوان

اسکرین شات من و شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 79971 بازدید | 357 پست
از بچگي اينطور بودم كلا از ادمايي ك مغرورن خوشم مياد از اونا ك بايد واكاويشون كني شوهر با ابهت د ...

مثل خودمی منم عاشق مردای مغرورم چون خودمم خیلی مغرورم البته نه از نوع بد بلکه نوع خوبش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بچگي اينطور بودم كلا از ادمايي ك مغرورن خوشم مياد از اونا ك بايد واكاويشون كني شوهر با ابهت د ...

مثل پدر من 

بعضی اوقات مادرم پرپر میزنه که بابام فقط جوابش بده اصلا بگو دریغ از یه نگاه .بیچاره مادرم کلی حرص میخوره😁😁

ولی مرددمغرور وحشتناکه داغون میشه زن

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2728
پشیموووون؟  قرار بود ماه دیگه بریم مشهد امشب اس داده بابام خیلی وقته میخواد بره مشهد بابامو می ...

پوووف اه عزیزم ولش کن بزار بره گمشه اه حرصم میگیره ت ب این خوبی همه جوره تلاش میکنی اونوقت اون اونجوری 

هنوز ازدواج نکردید اینجوری سواره 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔
2738
پشیموووون؟  قرار بود ماه دیگه بریم مشهد امشب اس داده بابام خیلی وقته میخواد بره مشهد بابامو می ...

افرا جان دعا میکنم خدا بهترینو برات رقم بزنه 

حتمن با یه بزرگتر مشورت کن واسطه بشه باهاش حرف بزنه یا مشاور 

اینجوری خودتو عذاب نده

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades
2706