2737
2734

من ی بار همزاد مامانمو تو عکس دیدم قبلا ک ویچت بود ی خانمی از خودش عکس گذاشته بود  انگار خوده مامانم بود اصلا با مامانم فرقی نداشت   ب خواهرمو خاله هامو دختراشون نشون دادم هیچ کس نفهمید مامانم نیس خوده مامانم ک عکسو نشون دادم هی میگفت وا این عکس برا کی هست من یادم نمیاد الان یادش افتادم  ترسید برم داشت 

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   

اره منم یه عکس از نت برداشتم شبیه خواهرم بود چقدر با اون ازیتش میکردم میگفت این من نیستم همه فامیلا میگفتن اینکه سحررررر

پسرهای من معجزه های کوچک من و دلیل مادر شدنم  عاشقتونم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره منم یه عکس از نت برداشتم شبیه خواهرم بود چقدر با اون ازیتش میکردم میگفت این من نیستم همه فامیلا ...

حالا خوده خوواهرت میدونست خودش نیس اما مامانم متوجه نشد ک عکس خودش نیس فقط میگفت یادم نمیاد این عکسو کی گرفتم 

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   
‌ ببین شیر را از دمش نترسون من از جن و اینا نمیترسم

عوضش من خیلی میترسم الان یهو یاد عکس افتاد ترسیدم 

2738
مامانبزرگم خدا رحمتش كنه  مسافرت بود اومد بهم گفت يه دختراونجا بوده كپي خودت  گفت حتي من ...

ترسناکه 

من شهري كه درس خوندم بعد اينكه دوسم تموم شد رفتم از اون شهر 

يه روز دوستم پيام داد 

نامرد ميايي اينجا و به من خبر نميدي 

حالا من قسم و آيه كه نيومدم فلان شهر 

ميگفت خودم ديدمت😂

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛

والا من ندیدم ولی هر کی به من میرسید میگفت شبیه دوست پسرمی😐 اگه پسر بودم حتما با صد نفر بودم😂

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂
من همزادم ی خانومه ولی خارج از کشور انقد باحاله عکساشو میزارم مروفایل تلگرامم کسی متوجه نمیشه😆

جدی چ باحال حالا ک نتی عکسشو بدار ببینم 

2706