2733
2734
عنوان

یه گندی زدم اساسیییی

| مشاهده متن کامل بحث + 1275 بازدید | 91 پست
اگه شوهرت خوبه با هاش کنار بیا به حرف اطرافیانم کار نداشته باش و یادت باشه بی محلی بدترین فحش دنیاست ...

شوهرم خوب بود 😔😔😔

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades
فحش با نفرین فرق داره  بعدشم فراموش کردم تو نینیسایت همه ضد خواهر شوهرن انگار هیچکدومشون خواهر ...

اخه میدونی بعضیا انگار میخان تمام قدرت نداشته  سرکوبای روحی و عقده هاشونو سر عروسشون خالی کنن بخصوص اینکه بفهمن داداششون خیلی وابستشونه حسسسسابی میتازونن 

والا ب خدا ب جون یدونه بجم منمخواهر شوهرم اگه یبار حرف زده باشم دخالت یا فضولی هیچی چون داداشم بدش میاد ازین کارا خودمم عذاب وجدان ممیگیرمکسیو بهم بندازم 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فحش با نفرین فرق داره  بعدشم فراموش کردم تو نینیسایت همه ضد خواهر شوهرن انگار هیچکدومشون خواهر ...

حالا نفرینم بکنه اگه به حق نباشه که نمیگیره

الان شما نگران خاهرشوهرشی نفرینی نشه؟😂

خاهرشوهر بدو باید بلای بدتر ازین سرش اورد،نفرین و فوش کمه براش

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
نصیحت بعدی هیچ‌وقت وسط دعوا حرف جدایی و طلاق رو پیش نکش  خراب کردن از ساختن راحت تره  امش ...

این یکیو منم میگم اشنباه شوهرمه 😭😭😭

2731
اخه میدونی بعضیا انگار میخان تمام قدرت نداشته  سرکوبای روحی و عقده هاشونو سر عروسشون خالی کنن ب ...

دقیقا انقد ک تو خلنواده شوهرش محلش نمیدن میاد سر من خاالی میکنه روانی بدیخت 

دعا درسته ولی رفتار خودتون بیشتر از همه زندگی رومیسازه یا خراب میکنه

سپید بخت بیا باهات حرف بزنم

میییشه ؟؟

2738
کسی ک بیاد بشینه مسخرت کنه و بره مامانشو پر کنه مامانشم بیاد شوهر منو پرر کنه نفرین کمشه  من ...

انشااله مشکلت حل بشه عزیزم 

ولی همیشه هر کسی از نظر خودش توی اون جایگاهی که هست خودش رو بی عیب میبینه اگه همین الان از خواهر شوهر شما بپرسن اونم میگه من کمتر از گل به عروسمون نگفتم دیده همه به خودشون همونه 

به هر حال برات ارزوی خوشبختی دارم

وزن شروع 
دقیقا انقد ک تو خلنواده شوهرش محلش نمیدن میاد سر من خاالی میکنه روانی بدیخت 

خدالعنتشون کنه انقد بی وجدانن ایشالا بدترازاون سر زندگی خودشون بیاد زبونشونو مار بگزه گرچه خودشون افعین 

وااااییی دلم خنک شد چقد گفتم 

چقد بدبختیم ما میایم اینجا خودمونو خالی میکنیم الاهی بمیرم😂

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
خدالعنتشون کنه انقد بی وجدانن ایشالا بدترازاون سر زندگی خودشون بیاد زبونشونو مار بگزه گرچه خودشون اف ...

من ک گفتم

خدا قسمتت کنه بری چشم تو چشمش بگی ☺️☺️

ای خدا  زندگی مارو دوباره بساز 😭😭

هعییییی

2706