2703
2553
عنوان

ب نظرتون شب یلدا مهمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 52 پست
ادما اینقدر مضخرف شدن ک لیاقت سرزدن ساده هم ندارن 

چرا جمع میبندی عزیزم؟پس دلمونو به چی خوش کنیم؟؟؟ برا چی زندگی میکنیم اصن؟؟؟ 

کاش دنیا یه دریچه ی فرار داشت...بعضی شبا درمیرفتی و آروم که شدی برگردی سرجات..😕
ادما اینقدر مضخرف شدن ک لیاقت سرزدن ساده هم ندارن 

من مزخرفهارو خدارو شكر حذف كردم واسه همونا بود كه منم قبلان حسهاي تورو داشتم الان زندگي جديد با آدمهاي جديد رو واسه خودم سأختم واسه همين الان ديگه حس خوب دارم ،بايد آدمهاي بيخود رو بزاري كنار دورت رو پر از آدمهاي هم فاز و هم انرژيت كن 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من بر عکس همه غروب سیزده ب در رو دوس دارم 

😂😂😂😂

لابد بعدشم تعطیلی 

من امروز و در همین لحظه به اتفاقات خوب خوشامد می گم و خودم رو برای دریافت فراوانی، نور، برکت و زیبایی سزاوار و شایسته می دونم. من با تمام وجودم باور دارم که اتفاقات مثبت هر روز و هر لحظه و هر کجا و توی هر وضعیتی در انتظارم هستن. حق الهی و طبیعی من اینه که در زیباترین و آرامترین مکان های دنیا زندگی کنم تا بتونم استعدادها و توانایی های درونیم رو آشکار کنم و به ظهور برسونم."" تاپیک اطلاعات قانونی شروط ضمن عقد ویژه مجردها ""  
2714
از یلدا، سیزده به در، چهارشنبه سوری واقعا بیزارم. احساس غمگین بودن بهم میده  کاش عید شکرگذاری ...

اخ گفتی سیزده بدر ک دیگه بدتر همه هست بخدا ی سال رفتم بیرون وحشت کردم بس ک وحشی بازی در میوردن همه مست بودنوداتیش بازی میکردن حالا دیگه مست کردنشون چی بود نمیدونم من ک ازشون میترسیدم 

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   
یه عیده و یه یلدا همینم بگید بده پس از محرم وصفر و ماه رمضان گله نکنید بگید روز شاد نداریم دخترا ...

ربطی به محرم و غیره نداره 

احساسو اهمیتش رو پرسیده فعلا یلدا شده شب خرجای چشم درار و هدیه خریدنای اجباری و گرون و 

چشم و هم چشمی

مهمونی رفتنم واسه نمایش گذاشتن هنرپول خرج کردن شده

البته همه که اینطور نیستن ولی دیگه خیلی زیادی درموردش دارن حرف میزنن شورشو درمیارن خسته کننده میشه 

اخ گفتی سیزده بدر ک دیگه بدتر همه هست بخدا ی سال رفتم بیرون وحشت کردم بس ک وحشی بازی در میوردن همه م ...

ملت وحشی ان هر مناسبتی که جمعی و تو بیرونه باید پناه گرفت. ظرفیت خوشی ندارن

من امروز و در همین لحظه به اتفاقات خوب خوشامد می گم و خودم رو برای دریافت فراوانی، نور، برکت و زیبایی سزاوار و شایسته می دونم. من با تمام وجودم باور دارم که اتفاقات مثبت هر روز و هر لحظه و هر کجا و توی هر وضعیتی در انتظارم هستن. حق الهی و طبیعی من اینه که در زیباترین و آرامترین مکان های دنیا زندگی کنم تا بتونم استعدادها و توانایی های درونیم رو آشکار کنم و به ظهور برسونم."" تاپیک اطلاعات قانونی شروط ضمن عقد ویژه مجردها ""  
من مزخرفهارو خدارو شكر حذف كردم واسه همونا بود كه منم قبلان حسهاي تورو داشتم الان زندگي جديد با آدمه ...

دقیقا

من از خانوادم دورم،خانواده شوهرم هستن ولی دیدم آرامشمو بهم میزنن دیگه کات کردم باهاشون

واسه یلدا هم یکی از رستورانایی که برنامه یلدا داره رو رزرو کردم،دو نفری میریم خوش میگذرونیم،تو خونه هم میز میچینم 

اینجوری خیلی راحت ترم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
چرا جمع میبندی عزیزم؟پس دلمونو به چی خوش کنیم؟؟؟ برا چی زندگی میکنیم اصن؟؟؟ 

من ادمای دور بر خودمو گفتم  

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   

استارتر سهراب سپهری میگه:چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید 😍یه خورده موج مثبت بده به خودت

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
دقیقا من از خانوادم دورم،خانواده شوهرم هستن ولی دیدم آرامشمو بهم میزنن دیگه کات کردم باهاشون واسه ...

آفرين راحت ميشه خوشحال كرد زندگي رو 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2706