2726
عنوان

ممکنه خون کسی به کسی نخوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3368 بازدید | 22 پست

اونقدر رفتیم و اومدیم و رضایت و خلاصه تا قبول کردن ازدواج کنیم که ای کاش بهم میخورد منه احمق همش گریه میکردم اون موقع ولی به خاطر بچم همش خدارو شکر میکنم

لطفا برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب هر کی از قبل میدونه تالاسمی داره یا نه دیگه درسته؟پس آدمای سالم بهم میخورن در هر صورت؟

نه ممکنه تو اون مقطع زمانی دچار کم خونی شده باشن

معمولا بعد یک ماه مجدد آزمایش میگیرن شاید کم خونی یه طرف از بین رفته باشه

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2728
نه ممکنه تو اون مقطع زمانی دچار کم خونی شده باشن معمولا بعد یک ماه مجدد آزمایش میگیرن شاید کم خونی ...

نه دیگه کسی که مینور باشه از جنینی هم مشخص میشه من وقتی نوزاد بودم فهمیدن مینورم

لطفا برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید❤
نه دیگه کسی که مینور باشه از جنینی هم مشخص میشه من وقتی نوزاد بودم فهمیدن مینورم

یعنی تو بیمارستان متوجه میشن؟ من در مورد کم خونی های معمولی اینطور شنیدم ممکنه بعد اون یکماه که فرصت میدن رفع شده باشه

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

سلام بچه ها 

من تازه با این سایت آشنا شدم 

خیلی به کمکتون احتیاج دارم 

من وپسر خالم خیلی همدیگه رو دوس داریم قراره چند روزه دیگه بریم آزمایش خون من کم خونم اونم کمبود آهن داره البته من خیلی وقته نرفتم 

آزمایش مجدد بدم واسه کم خونی چند روزیه دارم قرص میخورم 

هر دومون نگرانیم که نکنه خونمون جورنشه 

یا اینکه چون فامیلیم مشکلی پیش بیاد تورو خدا هرکی تجربه داره بگه مرسییییی😙