2733
2734
عنوان

خانم های خوزستانی

216 بازدید | 20 پست

بهترین دکتر زنان توی اهواز کیه؟؟

مشکل بارداری ندارم فقط چندماهه پریودی هام با تاخیره میخوام ببینم مشکلم کجاست

ترجیحا دکتری باشه ک خودش سونو داشته باشه ولازم نباشه برای سوندی ساده برم بیرون سونو بدم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم برا بارداریم زیر نظر راضیه محمد جعفری بودم دکتر خوبه سونوگرافیست هم هست ولی مشکلم باش اینه ک چندنفرو همزمان می فرسته تو

و خیلی حرف نمیزنه و راجع ب مشکلت روشنت نمیکنه

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2731
ولی نوبت دهیش بده چون خیلی شلوغه ممکنه بت بگه دوماه دیگه نوبتت میشه البته بستگی به بیماریتم داره شای ...

اووووه پس نه

من مشکلم حاد نیس ولی هرماه تاخیر دارم استرس میگیرم ک نکنه باردار باشم

من خودم برا بارداریم زیر نظر راضیه محمد جعفری بودم دکتر خوبه سونوگرافیست هم هست ولی مشکلم باش اینه ک ...

الان جدیدا همه دکترا چندنفروباهم میفرستن ولی خودش یه ماما زیر نظرش داره اون کامل برات توضیح میده

خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤
الان جدیدا همه دکترا چندنفروباهم میفرستن ولی خودش یه ماما زیر نظرش داره اون کامل برات توضیح میده

ن ماهرخ ابوعلی هم قبل بارداریم زیر نظرش بودم اینطوری نبود ماماش بیرون مطب جزیئات بیمار میگرفت بعد تکی می فرستاد تو خیلی نظم داشت

اما برا سونو می فرسته پیش شوهرش اونجاهم شلوووووغ کلی باید تو صف وایساد

2738

خانم اهوازی اینقد کمن توی سایت🤔🤔

ن ماهرخ ابوعلی هم قبل بارداریم زیر نظرش بودم اینطوری نبود ماماش بیرون مطب جزیئات بیمار میگرفت بعد تک ...

سونو گرافی پاسارگارد منظورته اسم زنشو ولی تعریفشو خیلی شنیدم چون خودم همیشه اونجا میرم براسونو

ببین اگه مشکل تنظیم پری داری از من میشنوی اصلا دکتر نرو.فقط ۳دوره دوفاستون بخور عالیه.تنظیم میشه

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
ببین اگه مشکل تنظیم پری داری از من میشنوی اصلا دکتر نرو.فقط ۳دوره دوفاستون بخور عالیه.تنظیم میشه

فایده نداره دوباره برمیگرده من الان یه سال ونیمه لک دارم خوردم فایده نداشت

فایده نداره دوباره برمیگرده من الان یه سال ونیمه لک دارم خوردم فایده نداشت

من چند ماه فقط لکه بینی داشتم اصلا پریود نمیشدم.چندتا دکتر رفتم هیچ فایده ای نداشت تازه بدتر هم میشدم.خودم خیلی سرچ کردم و تحقیق فهمیدم دوفاستون خوبه ۳دوره خوردم.خداروشکر خوب شدم

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
2706