2733
2734
عنوان

چقد بد بود امشب ان شالله هیچ کس تجربه نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 46 پست
عزیزم پسر منم دایم تب میکرد از قبل سرما خورده بود و تشنج شد الان ۳ روز بیمارستان بستریه و الان من تو ...

ان شاا... زود مرخص بشه. آزمایش خون دادی؟ دکتر پسرم گفته سرما هم نخورده. اما من خودم فکر میکنم ویروسیه. 

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
همسرم تو اداره آموزش و پرورش هست گفت بهمون گفتن که آنفلونزای نوعAاومده خیلی شدید هست و طرف رو بیمارس ...

آره رفتم دلداریش بودم تخت بغلی میگفت منم بچم همین بوده تشنج کرده 

🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاا... زود مرخص بشه. آزمایش خون دادی؟ دکتر پسرم گفته سرما هم نخورده. اما من خودم فکر میکنم ویروسی ...

بله چند روزی  کلی از گرفتن گفتن عفونت ویروسیه

میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید.ممنون
بله چند روزی  کلی از گرفتن گفتن عفونت ویروسیه

پسرت مرخص نشد؟ براش ایت الکرسی میخونم.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2731
پسرت مرخص نشد؟ براش ایت الکرسی میخونم.

سلام ممنون که به یادم هستی

نه هنوز بیمارستانیم دکتر گیر داده آب از نخاع بگیرم ولی باباش راضی نیست ولی از دیشبتبش یکم پایین اومده دعای خیر شما دوستان قطعا به خدا رسیده.خواهش میکنم برام دعا کن دست تنهام واقعا اذیتم.

سلام ممنون که به یادم هستی نه هنوز بیمارستانیم دکتر گیر داده آب از نخاع بگیرم ولی باباش راضی نیست و ...

حتما عزیزم. برادرزاده منم اینطوری شد. اونم اب نخاع گرفتن. الان ۷ سالشه مشکلی نداره. اگه همسرت میتونه کمی به جات وایسته. میدونم خیلی سخته. خدا کمکت کنه.

حتما عزیزم. برادرزاده منم اینطوری شد. اونم اب نخاع گرفتن. الان ۷ سالشه مشکلی نداره. اگه همسرت میتونه ...

ولی اینجا منطقه محروم همسرم راضی نیست.

اره بنده خدا دو شب موند روزا هم چند ساعت می مونه من می رم غذا درست می کنم.

2738
ولی اینجا منطقه محروم همسرم راضی نیست. اره بنده خدا دو شب موند روزا هم چند ساعت می مونه من می رم غذ ...

قربونت برم میدونم خسته ای. امیدوارم زود برگردی خونه. تو بیمارستانم آدم خسته میشه. تب داره بازم؟

قربونت برم میدونم خسته ای. امیدوارم زود برگردی خونه. تو بیمارستانم آدم خسته میشه. تب داره بازم؟

خدا نکنه عزیز

از دیشب تبش کنترل شده گوش شیطون کر و لی دکتر گفت تا فردا باشه بیاد معاینه.

خدا نکنه عزیز از دیشب تبش کنترل شده گوش شیطون کر و لی دکتر گفت تا فردا باشه بیاد معاینه.

پس خوبه. اخه برادرزادم ۹ روز نگهش داشتن. مرخص شدش بهم بگو. هر وقت یادم بود برات صلوات میفرستم.😙

پسرتون چند روز تب داره و دکترش چی گفت

پسرم سه روز تب داشت. سر سه ساعت بعد دادن استامینوفن تبش بالا میرفت. دکترش گفت اصلا عفونت نداره. گفت احتمالا به خاطر دندونه. حدسشم درست بود. چون الان بازم شبا نمیخوابه به خاطر درد دندون درآوردن.

خدا نکنه عزیز از دیشب تبش کنترل شده گوش شیطون کر و لی دکتر گفت تا فردا باشه بیاد معاینه.

نی نی ت مرخص شد؟ حالش خوبه؟

سلام عزیزم بله مرخص شدن با رضایت خودمون و توکل به خدا.دوره درمانش همون ۱۰ روزه درسته.

ممنون که به یادمی.ولی شب و روزم پر از استرس اگرچه توکل قویه.الان با لطف خدا و دعای دوستان سرپام.

2706