2410
2553
هنوز تو عقدیم بچه نمی خوایم مگر اینکه بد شانسی بیارم بچه دار بشم

منظورم اینه که تا بچه نداری میختو سفت بکوب یا کاری کن که دیگه تکرار نکنه و یا اگر میدونی دست بزنش درست بشو نیست و روز به روز وحشی تر میشه طلاق بگیر، چون اگه وارد زندگی بشی و بچه دار بشی هم خودت دلت نمیاد بچت ازت جدا بشه هم معمولا خانواده ها دعوت به مصالحه میکنن و میگن کوتاه بیا، پس تا فرصت داری، وضعیتتو درست کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همسر منم خیلی سریع داغ میکنه...و بد دهنی میکنه....البته اول سکوت میکنه اما وای اگه بگه میگه ها ...

نمیدونم ولی من ادم تحمل نیستم

یعنی زود کم میارم

فقط خانواده ماهشه که نمیزاره ولش کنم وگرنه صدبار رفته بودم

انقدر فحشش دادم هیچی نمیگه

احالم ازش بهم میخوره

اوره خب گلم حرف توام درسته شاید دخالتشون و دلسوزیشون باعثشه تو اوضای روحیت از اینی ک هس بدترشه..ولی ...

خانواده من بی عرضه ان

دستشون حسابی بازه بچلوننش ولی عرضه ندارن

یا بیخودی دعوا میکنن یا میگن عیب نداره

همه دعوا میکنن و اینم پر رو تر میشه

فقط خودم باید تصمیم بگیرم

2456
اوره خب گلم حرف توام درسته شاید دخالتشون و دلسوزیشون باعثشه تو اوضای روحیت از اینی ک هس بدترشه..ولی ...

بعدم این وسواس داره

اضطرابیه و بد عصبی میشه

وگرنه خوبه

باید بیماریش درمان بشه

ولسه همین یه ده درصدی هنوز بهش امید هست

خانواده من بی عرضه ان دستشون حسابی بازه بچلوننش ولی عرضه ندارن یا بیخودی دعوا میکنن یا میگن عیب ند ...

میدونم چی میگی عزیزم ب جای اینک کمک کنن بدتر نمک زخم میشن مخصوصا وختی میگن عب نداره😠ایشالله خودت بداد خودت میرسی بهترین تصمیمو میگیری😙💖

{یه جاهایی اِشتباه کَردی چون بَرات لازِم بود،یه روزایی اِعتِماد کَردی و ضَربه خوردی🥲🩹چون بایَد دَرس میگِرفتی، یه موقع هایی به رَوابِط سَمّی و نامُناسِب وارِد شُدی و دِلِت شِکَست💔 چون نِیاز به تَجربه داشتی...ولی نَبایَد خودِتو به خاطِرش سَرزنِش کنی😚؛چون تَمامِ اِشتِباهاتِت بَخشی اَز مَراحِل رُشد تو بوده🌱، مَراحِلی که بایَد اَزشون عُبور کُنی🚶‍♀️👣تا شَخصیّتِت رُشد کنه و به کَسی که میخوای وَ واقِعا بایَد باشی تَبدیل بِشی💫🪄.پَس لُطفا خودِتو سَرزنِش نَکُن چون تو با اِشتباهاتِت تَعریف نَمیشی و تَمامِ این مَسیر بَخشی از مَراحِل رُشد و تَکامل توعه تا خودِتو بِشناسی و بِدونی اَز زِندگیت چی میخوای😊...پَس سَخت نَگیر رَفیق🤝،قَدرِ خودت و لَحظاتِ زیبایِ زندِگی رو بِدون و اَزش لِذّت بِبَر...♥️}
بعدم این وسواس داره اضطرابیه و بد عصبی میشه وگرنه خوبه باید بیماریش درمان بشه ولسه همین یه ده در ...

خب ی مدت همین روشو انجام بده برو مشاوره کمکش کن درمانشه بعد ببین تغییری میبینی اصن امیدی هس بهش.

چنبار عصبیش کن ببین حالتش چطوریه مثه قبله یا خیلی بهتره .ولی بزار مطمعن شی ک درمان شده بعد برو سراغ زندگی کردن

{یه جاهایی اِشتباه کَردی چون بَرات لازِم بود،یه روزایی اِعتِماد کَردی و ضَربه خوردی🥲🩹چون بایَد دَرس میگِرفتی، یه موقع هایی به رَوابِط سَمّی و نامُناسِب وارِد شُدی و دِلِت شِکَست💔 چون نِیاز به تَجربه داشتی...ولی نَبایَد خودِتو به خاطِرش سَرزنِش کنی😚؛چون تَمامِ اِشتِباهاتِت بَخشی اَز مَراحِل رُشد تو بوده🌱، مَراحِلی که بایَد اَزشون عُبور کُنی🚶‍♀️👣تا شَخصیّتِت رُشد کنه و به کَسی که میخوای وَ واقِعا بایَد باشی تَبدیل بِشی💫🪄.پَس لُطفا خودِتو سَرزنِش نَکُن چون تو با اِشتباهاتِت تَعریف نَمیشی و تَمامِ این مَسیر بَخشی از مَراحِل رُشد و تَکامل توعه تا خودِتو بِشناسی و بِدونی اَز زِندگیت چی میخوای😊...پَس سَخت نَگیر رَفیق🤝،قَدرِ خودت و لَحظاتِ زیبایِ زندِگی رو بِدون و اَزش لِذّت بِبَر...♥️}
خب ی مدت همین روشو انجام بده برو مشاوره کمکش کن درمانشه بعد ببین تغییری میبینی اصن امیدی هس بهش. چن ...

عزیزم چرا باید عصبیش کنم!

خب معلومه ادم دیوونه تو عصبانیت چیکار میکنه دیگه

خیلی ازش خشمگینم

اصلا کارش از ذهنم در نمیاد

2714