2737
2734
عنوان

درد خیلی زیاد پریودی

501 بازدید | 29 پست

کسی این مشکل داره 

من واقعا از شدت درد میمیرم و زنده میشم 

علتش چیه؟؟!! 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان مث توام دارم فرش گاز میزنم

منم همین طور   

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  
2731

منم مثل شمام حتی زیر سرم و آمپول هم میرفتم دکتر گفت مشکلی نداره هروقت دردت داشت شروع میشد شیاف بذار.یه دکترم گفت احتمال داره تنگی دهانه رحم داشته باشی بخاطر اونه

فال پاسور و تک نیت رایگان میگیرم براتون.درخواست دوستی بدین یا اینستا.ایدی اینستا fallkade_varagh 
مال من اصلا درد نداره

خدا خیلی دوست داشته 

من مجرد بودم این حال بودم یعنی ۲۴ ساعت اول دراز کش مطلق بودم بعد زایمانام خیلی سبک تر شده 

نمیدونم تو اینستا کلیپه رو دیدین پریود رو شکل ادم تصور کرده ؟ یعنی قشنگ همینه 😁😁

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2738
منم مثل شمام حتی زیر سرم و آمپول هم میرفتم دکتر گفت مشکلی نداره هروقت دردت داشت شروع میشد شیاف بذار. ...

منم کارم به آمپول و سرم میکشه 

وای منم دقیق اینجوری بودم توی اوج درد اینقدر خودم رو گاز میدادم که کبود میشد

بعد از زایمان طبیعی خیلی راحت شدم

من در کشوری زندگی میکنم که قانون فقط برای فقرا اجرا میشود.ثروتمندان گویی از اجرای قانون در امان هستند.
من مجرد بودم این حال بودم یعنی ۲۴ ساعت اول دراز کش مطلق بودم بعد زایمانام خیلی سبک تر شده  نمی ...

اره چکش میزد😂😂😂

امروز یک بیمار پروانه ای دیدم سنتور میزد تو اینستا اینقدر عرر زدم کور شدم😢

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

کیست نداری؟؟؟؟من مجردی همینجوری بودم یعنی واقعا فرشو گاز میزدم هردکتری رفتم گفت بعد ازدواج خوب میشی،6ساله ازدواج کردم ولی هنوز بعضی وقتا به همون شدته پریودام و علتش کیسته😢😢😢

وای منم دقیق اینجوری بودم توی اوج درد اینقدر خودم رو گاز میدادم که کبود میشد بعد از زایمان طبیعی خی ...

آنقدر دردش زیاده 

یک وقتهایی فک میکنم پس درد زایمان طبیعی چیه 

خدا به همه مادرا صبر بده 

2706