2733
2734
منم استفاده میکنم ولی نمیدونم جرا تمیز نمیزنه.کسی میدونه

عزیزم برا اینکه اونا رو ب اسم بهداشتی بودن ارسنیکش که بخش اصلیش هست رو میگیرن بعد همین ارسنیک رو میفرستن  خارج از همون ب اصطلاح داروی ضد سرطان درست میکنن و خدا تومن ب مردم خودمون میفروشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من استفاده کردم موها رو از ریشه نبرد چرا ؟

باید اصلش رو بگیری.من اصلشو از مطب طب اسلامی گرفتم وقتی استفاده میکنی انگار اپیلاسیون کردی. اما بدون درد ،بدون هزینه و البته با چندین برابر خاصیت برای بدن

2731
باید اصلش رو بگیری.من اصلشو از مطب طب اسلامی گرفتم وقتی استفاده میکنی انگار اپیلاسیون کردی. اما بدون ...

قیمتش چنده توتهران ازکجا بگیرم؟

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
مرسی اخه ما رو همش میترسونن

سلام

نامزد من از پودر واسه از بین بردن موهای زائد استفاده میکرد من چند جا خونده بودم که پودر به پرده آسیب میرسونه ما هنوز رابطه کامل نداشتیم و ایشون هنوز باکره هستند. از تیغ استفاده میکنن و بعد از استفاده لبه های واژن خارش زیادی رو احساس میکنن. آیا راهی برای رفع این مشکل هست؟ 

مشکل دیگه هم اینه که استفاده از تیغ رنگ اطراف واژن رو خراب میکنه واسه این مشکلم راهی هست؟ 

واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید. بی صبرانه منتظر پاسخ جناب عالی هستم

پاسخ به سوال پست  :

سلام

اولا خانم ها که پودر رو به پرده بکارت نمی مالن . دوما از اسمش معلومه که با مو کار داره نه با پرده . سوما مگه جنس پرده از چیه ؟!

نترسید پودر موبر کاری به بکارت نداره .

با توضیحی که شما دادید نامزدتون به تیغ حساسیت داره . پس بهتره از همون پودر یا ژل یا ... استفاده کنه .

موفق باشید

2738
قیمتش چنده توتهران ازکجا بگیرم؟

من ی بسته سیزده تایی گرفتم سیزده تومن.نمیدونم ده تا داره یا سیزده تا. از مطبای طب سنتی دیگه.یکی بازارچه ولایت اقای منصوری نامی هست.یکی هم مطب خانوم تبریزیان خواهر آیت الله تبریزیان

من ی بسته سیزده تایی گرفتم سیزده تومن.نمیدونم ده تا داره یا سیزده تا. از مطبای طب سنتی دیگه.یکی بازا ...

لیلا تبریزیان؟تو افسریه؟

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2706