2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
nonaجان الان که کاتالوگ منهتن را نگاه کردم این چند نوع کرم پودر را داشت:
1- کرم پودر فشرده (پوششی نرم و مخملی همراه با رنگدانه های انعکاس دهنده نور/پوششی فوق العاده بالا ولی سبک و لطیف/ حاوی روغن جوجوبا/ دارای فیلترهای محافظتی در برابر اشعه های UVB و UVA/ مناسب برای پوست های نرمال تا چرب/ تایید شده توسط متخصصین پوست)
2-کرم پودر مات(پوشش فوق العاده نرم و یکدست با ظاهری کاملا طبیعی/ همراه با پرو ویتامین B5 جهت ایجاد رطوبت و نرمی پوست/ دارای دانه های ریز پنکیک جهت ایجاد پوششی مخملی و یکدست/ برای انواع پوست بخصوص پوست های چرب و یا ترکیبی/ تایید شده توسط متخصص پوست)
3- کرم پودر لایت(پوششی ابریشمی و نرم/ با پوشانندگی سبک و رطوبت رسانی بالا/ مناسب همه پوست ها بخصوص پوست های خشک/ دارای ضد آفتاب با فاکتور 10 و مراقبت پوست از اشعه های مضر آفتاب/ تایید شده توسط متخصص پوست)
4- کرم پودر پرفکت (یک کرم پودر حرفه ای برای پوشش کامل با ماندگاری بالا/ درخششی منحصر به فرد و خیره کننده همچون برلیان/ پوشاننده خطوط ریز پوست، خنده و اخم صورت/ مناسب برای انواع پوست/ تایید شده توسط متخصصین پوست)
این اطلاعاتی بود که توی کاتالوگش نوشته شده بود دیگه راست و دروغش پای خودشون من فقط اینجا نوشتم که انواعش را بشناسید. من خودم از کرم پودر ماتش استفاده می کنم اما الان به نظرم آمد که اگر واقعا اینجوری باشه که اینجا نوشته شده کاشکی کرم پودر پرفکتش را گرفته بودم