2726

این پیج از منو چند تا از فالوورام به هوای لباس راحتی چند صد هزار تومن پول گرفت بعدشم همه رو همراه فالووراشون بلاک کرد

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود

خووو بعد

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خووو بعد

هیچی خورد شاید از طریق فتا بشه پیگیر شد فعلا که پولمون رفت

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
منم اينترنتي خريد كردم هنوز واسم نياوردن دل تو دلم نيست

اصلا دیگه اینکارو نکن از حرص دارم میمیرم

منم از این ساپورتا میخوام ولی چرا حضوری نمیرین خرید من عاشق خریددددم

تبلی  انقدر کفریم

منم میخواستم لباس بچگونه بخرم. پس بیخیالش میشم

عزیزم ارزش اعصاب خوردی بعدشو نداره قیمتا هم الکی پایینه که وسوسه شیم قشنگ خودت برو انتخاب کن با خیال راحت

آیدیش اینه؟ galery_modern_lbas

اره عزیزم ماها که دسترسی نداریم اگه تونستی برو بگو گزارش حسابتو به فتا دادن

حذف کرده ظاهرا پیج رو. اصلا پیدا نمیشه

وای خدا یعنی این معطل پول ما بوده فالووراشم الکی بوده؟؟ اشکال نداره شماره حساب و فیشامون هست

2706