2726
عنوان

عصبی و بداخلاق شدم

194 بازدید | 12 پست

من چندماهه مدروکسی پروژسترون میخوردم و بعد2 روز پریود میشدم این ماه دو روز زودتر قطعش کردم. یه هفته هست پریود نشدم. اعصابم بهم ریخته. افسرده و بداخلاق شدم. 

چیکار کنم؟

راضیم به رضای خدا و فقط منتظر معجزه هستم
برای چی این قرص و میخوری؟ قرصای هورمونی عوارض بدی دارن

دکترم داده. پریودهام منظم نیست برا همون میخوردم.

واقعا بهم ریختم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم قرصای هورمونی خیلی کوفتن . این بهم ریختگی طبیعیه اگر بتونی پیش دکتر سنتی یا اسلامی بری برات خیلی بهتره . اگر کیست سینه نداری رازیانه برای تنظیم قائدگی عالیه . فقط مطمئن شو ک کیست سینه نداری 

آرام باش.. هیچ چیز ارزش این همه دلهره ندارد ..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۶ است!!
عزیزم قرصای هورمونی خیلی کوفتن . این بهم ریختگی طبیعیه اگر بتونی پیش دکتر سنتی یا اسلامی بری برات خی ...

نه کیست ندارم. چند دوره سنتی استفاده کردم اما نتونست تنظیم کنه پریودمو

به نظرت زعفران اینا بخورم که پریود بشم؟

عزیزم از من بشما نصیحت اینجور قرصامثل ال دی پروژسترون و....غیر عوارض هیچ فایده دیگه نداره این دورت که تموم شد دیگه مصرف نکن برا پریودتم باید چن تا چیزو رعایت کنی که منظم شه اولیش وزنته اگه زیاده یا زیاد شده کمش کن روزانه 1 5دیقه ورزش کن ترشی سس فست فود نخور یا خیلی کم بخور سعی کن اروم باشی و زود عصبی نشی اینارو رعایت کنی مطمین باش پریودت منظم میشه

زعفرون هم خیلی خوبه . گل گاو زبون هم همینطور اما همه اینا باید یه مقدار منطقی بخوری ک اثر منفی نذاره .  من فقط یه دوره قرص ضدبارداری خوردم به اسم دورسبلین داشتم دیوونه میشدم . واقعا درکت میکنم قرصای هورمونی فاجعه ان

آرام باش.. هیچ چیز ارزش این همه دلهره ندارد ..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۶ است!!
عزیزم از من بشما نصیحت اینجور قرصامثل ال دی پروژسترون و....غیر عوارض هیچ فایده دیگه نداره این دورت ک ...

آره واقعا عوارض بدی داره!

الان برای اینکه این شرایط تموم بشه چیکار میتونم بکنم؟

زعفرون هم خیلی خوبه . گل گاو زبون هم همینطور اما همه اینا باید یه مقدار منطقی بخوری ک اثر منفی نذاره ...

هیچ کس هم درک نمیکنه مشکل دارم 

خیلی عذاب میکشم