2737
2734
عنوان

شک در بارداری

153 بازدید | 18 پست

سلام.من این ماه قرص کلومیفن مصرف کردم.۳ تا تخمک داشتم و اقدام به بارداری کردم.قاعدگی نامنظمی داشتم.بین ۱۹ روز تا ۲۶ روز متغیر بود.الان از آخرین روز پریودم ۲۳ روز گذشته..درد قاعدگی دارم به صورتی که مقطعیه..مداوم نیست..ممکنه باردار باشم..خیلی استرس دارم😓😓

هفت‌شهر‌عشق‌را‌عطار‌گشت...ما‌هنوز‌‌‌‌‌اندرخم‌‌یک‌کوچه‌ایم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصن ب درد پریودی توجه نکن منم کلومیفن خوردم چند روز اخر درد شدید داشتم ولی باردار بودم

دردتون چطور بود؟

از تاریخ حدودی آزاد شدن تخمکت که نزدیکی داشتی باید ۱۴ روز بگذره  بعد درمورد بارداری نظر بدیم

تاریخ دقیق نمیدونم..حدودی ۱۶ روز میشه

2738
فرق داره زمانش؟در این حد؟

شما که تا ۲۳ روز صبر کردی مواظب خودت باش بزار بشه ۳۰ روز بعد اگه پریود نشدی بی بی چک بزار اگه منفی بود که دیگه مطمئن باش باردار نیستی

اره اخه غلظت هورمون تو ادرار صبح بیشتره و حتی اگه مشکوک به بارداری باشی هم نشون میده نگر اینکه دیگه هنوز از نظر زمانی زود باشه 

اگه میتونی تا همون ۳۰ روز صبر کن

من باید امروز پریود میشدم نشدم ،لک بینی قهوه ای هج داشتم که قطع شد 

بازم حوصله ی بی بی چک زدن ندارم میگم حیفه خودم پریود میشم دیگه،دیدن بی بی چک منفی خیلی آدمو داغوت میکنه حتی اگه مطمئن باشی احتمال بارداری کمه😄

شما که تا ۲۳ روز صبر کردی مواظب خودت باش بزار بشه ۳۰ روز بعد اگه پریود نشدی بی بی چک بزار اگه ...

میترسم به‌خاطر نامنظمیم باشه..یه جورایی نمیدونم امید داشته باشم یا نه..به هرحال ممنونم از راهنماییتون

2706