2726

اول شیر بریز تو یه قابلمه بعدش دوتا قاشق ماست بهش بزن و بزار جوش بیاد،جوش که اومد پنیر میاد سطح قابلمه و زیرش آب زرد جمع میشه،یک مقدار از اون آب رو بگیر واسه آب پنیر،بعد پنیر رو خالی کن تو یه پارچه و از یه جایی آویزون کن تا آبش بره،بعدش آب پنیر رو با نمک مخلوط کن و پنیر رو برش بزن بزار توش و بزار تو یخچال،مثل پنیر لاکتیکی میشه

خداجوووووونم پسر گلمو سالم بزار تو بغلم،خدایا شکرت که معجزتو به منم هدیه دادی
اول شیر بریز تو یه قابلمه بعدش دوتا قاشق ماست بهش بزن و بزار جوش بیاد،جوش که اومد پنیر میاد سطح قابل ...

مرسی عزیزم ولی لاکتیکی که طعم نداره نمیشه با ماست ابلیمو بزنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من با قرص درست میکنم قرصو داخل ی فنجون اب ولرم حل میکنم و شیر نجوشیده رو میزارم روی گاز در حدی گرم بشه که دست و نسوزونه یعنی فقط یکم گرم بشه بعد قرص و ک حل کردم داخلش میریزم و باهم قاطیشون میکنم و میزارم حدودا دو ساعت تا دو ساعت و نیم زیر پتو بمونه تا غلظتش مثل ماست بشه و ی اب سبز رنگ روی اون جمع میشه بعد میریزم داخل ی کیسه پارچه ای و  میزارم روی سبد یا ی چیزی ک اب ازش خارج بشه  و زیرشو قابلمه ای چیزی میزارم ویه چیز سنگین روش میزارم تا ابش جدا بشه و بسته به مقداری ک میخوام سفت بشه میزارم میمونه حدودا سه چهار ساعت کافیه  بعد برش میزنم و یکم نمک با اب پنیر ک جدا شده قاطی میکنم و خیلی کم سیاه دانه میریزم روش و میزارم چند روز بمونه طعم خوبی میگیره 

خدایا راضیم به رضای تو🤲🤲🤲
2728