1472
1411

پسر من 6 سالشه،چند روزه که ببخشید،بیضه ش قرمز ومتورم شده،میگه موقع راه رفتن دردمیگیره،به نظرتون چش شده؟ دارم میمیرم از نگرانی،عصر نوبت دکتر داره

عزیزم من پسرم یکسال ونیمش بود اینجورشد عفونت بیضه داشت اگرضربه خورده باشه یاافتاده باشه احتمالش بیشتره...امیدوارم مال شما مشکلش جدی نباشه..

مرد:ناهارچی داریم؟...زن:ماکارونی مرد:نمیخورم...زن:چطورشنبه یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه دوس داشتی خوردی؟مامانت اینا پرت کردن....مرد:😑

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473
8
علایم عفونتش چی بود؟

دردش میکرد قرمز شده بود بیقراربود.آزمایش خون دادیم مشخص شد عفونت داره برای احتیاط ازش یه سونو هم گرفتیم

مرد:ناهارچی داریم؟...زن:ماکارونی مرد:نمیخورم...زن:چطورشنبه یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه دوس داشتی خوردی؟مامانت اینا پرت کردن....مرد:😑
چقد طول کشید تا خوب شد؟

تقریبا سه چهارروزی طول کشید متخصص اطفال فرستادمون پیش متخصص مجاری ادراری وکلیه گفت بهتره یه چک بشه اونجا

خداکنه برا پسر منم زود خوب شه،نیاز به جراحی نداشته باشه

خداکنه... عزیزم ولی شماهم سعی کن زودتر ببرش یه جای خوب