2733
2734

هنوز مادر نشدم، اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.

دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.

این روزها تنها خدا می داند و می بیند که مادرانگی هایم را چگونه در تنهایی و خلوتم بروز می دهم.

با کودک نداشته ام راه می روم و حرف می زنم و مدام زیرلب می گویم کی از پیش خدا می آیی؟ ملاقاتت باخدا تمام نشد!

آه نمی دانی اینجا برای نداشتنت هزار راه نرفته را می روم تا تو را به دست آورم.

می دانی فرزندم تا پای جان هم برای داشتن ات رفتم.

تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.

این روزها که همه به مادرانشان هدیه می دهند، من اما از تو می خواهم خودت را به من هدیه کنی، مهمانیت با خدا بس است!!!

بیا که دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم!

بیاو در مقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.

راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت می کشم.

امسال هم گذشت و نیامدی و مادر نشدم.

اما هیچ کس نمی داند حس مادرانگی از تمنای وجودم لبریز شده.

هیچ کس نمی داند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان در حال انفجار است.

فرزند عزیزم، اینجا برای داشتنت دست به هر کاری زدم، هزار درد را تحمل کردم

انصاف نیست کسی را که برایت این همه بی تابی می کند را بیشتر از این چشم انتظار بگذاری.

من خودم را همین حالا مادر می دانم به خاطر حسی که برای داشتنت از وجودم لبریز شده، به خاطر تمام سختی هایی که برای داشتنت از یک مادر واقعی بیش تر کشیدم، بی منت!!!

اما هیچکس مرا مادر خطاب نمی کند،

می دانی تا تو را نداشته باشم هیچکس مرا مادر به حساب نمی آورد.

عزیزترین آرزو هایم،

بیا و رویا هایم را سر و سامان بده!

من و پدرت اینجا بی صبرانه منتظر حضورت هست😔❤️

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️

چقد زیبا 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

اينم بگمـ من برا به دس آوردن بچه م تلاش ميكنم همه دردايي ام كه ميكشم فداي يه تار موش😍😍😍😍😍

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اينم بگمـ من برا به دس آوردن بچه م تلاش ميكنم همه دردايي ام كه ميكشم فداي يه تار موش😍😍😍😍😍

الهی خدا دامنتو سبز کنه 😘😘😘😘😘یه دختر ناااززو و خوردنی نصیبت کنه

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 

😢😢😢😢ایشالا به زودی دامنت سبز بشه 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
از خدا میخوام به زودی این حس وبا بند بند وجودت تجربه کنی 

ان شاالله😍😍😍😍

2738

ای خواهر خدا به ما منتظرا هم نگاه کنه چرا ما مادر نشیم؟یعنی بقیه بهتر از ما هستن تو مادر بودن من که اگه مادر نشم شاکیم از خدا که این حسو به من نداد

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین

دوست عزیزم، انشالله که به لطف خدای مهربون، به همین زودی دامنت با یه نینی سالم و زیبا سبز میشه 🙏🙏🙏

هنگامی که دَری از خوشبختی به روی ما بسته می شود، درِ دیگری باز می گردد........ولی ما اغلب چنان به در بسته چشم می دوزیم، که درهای باز را نمی بینیم.
عزیزم انشالله به زودی دامنت سبز میشه و خبر خوبشو به ما میدی 

ان شاالله كه خدا معجزه شو تو دلم گذاشته باشه😍❤️

الهی خدا دامنتو سبز کنه 😘😘😘😘😘یه دختر ناااززو و خوردنی نصیبت کنه

الهي الهي😍😍😍

دوست عزیزم، انشالله که به لطف خدای مهربون، به همین زودی دامنت با یه نینی سالم و زیبا سبز میشه 🙏🙏🙏

ان شاالله سالم و سلامتش نصيب همه منتظرااا😍❤️

ایشالا همه کسایی که منتظرن دامنشون سبز بشه به حق علی اصغر باب الحوائج

ان شاالله😍😍😍

2706