2726
عنوان

بی مسئولیت درقبال خانواده

202 بازدید | 16 پست

خانوماشماجای من باشیدچیکارمیکنیدشوهرم توخرج خونه کم نمیزاره امادرقباله اینده بیخیاله درامده بدی نداره اماامروز صدتومن دربیاره فرداپونصدبراش فرقی نداره خرج میکنه ما۱۳ساله مستاجریم میگم یکم اینده نگر باش اصلامهم نیس دخترم بزرگ شده ایندجهازمیخاددرسشم ادامه بده باز پول زیادی میخاداماشوهرم عینه خیالش نیس یکی میره ترکیه میگه ماهم بریم دارم دق میکنم اون واجبه یاخریدنه یه خونه

خیلی سخته بشه تغییرش داد😣

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعصی مردا بی خیالن تو خودت اگه میتونی قرعه کشی بنویس یا خرج رو بگیر دستت تا پولو جمع کنی خودت مدیریت ...

اتفاقاخوب جم میکنم دسته من بودنی پول امادوروز دیگه یادش میره میگه میدی پولولازم دارم ماشینم این چیزومیخادنصفه پول کارکردشم ب من نمی گه قایم میکنه چون ول خرجه

شوهر منم خرید خونه واسش اولویت آخر بود.اصلا بفکر نبود.کمک پدرشوهر و خانواده خودم بود که ما خونه خریدیم.عملا هیچ همتی برای خرید خونه نکرد.واسه همه چیز ولخرجه ولی واسه بعضی چیزا جون به جونش کنن خسیسه

خدایا شکرت   
اتفاقاخوب جم میکنم دسته من بودنی پول امادوروز دیگه یادش میره میگه میدی پولولازم دارم ماشینم این چیزو ...

میفهمم پس فقط یه راه داری اونم قرعه کشی چون برای مردم هست مجبور میشه بده

باز خوبه این براتون خرج میکنه شوهر خواهر من نه خرجی میده نه هیچی آخرت بی مسئولیته کلا زن و بچه هاشو ...

مثل شوهر منه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
اتفاقاخوب جم میکنم دسته من بودنی پول امادوروز دیگه یادش میره میگه میدی پولولازم دارم ماشینم این چیزو ...

وقتی اینجوریه تو هم حرص نخور و از موقعیت استفاده کن موقع جهاز و چیزای دیگه ام برسه مجبوره پول جور کنه خرج کنه چون تو اگه هی بخوای غر بزنی کم کم همون خرج کردنا براتون رو هم میزاره کنار و با کسایی میره تفریح و خوش گذرونی که بهش خوش بگذره خودتو بسپار به جریان زندگی و از لحظه لذت ببر بقیه اش با خودش 

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
مثل شوهر منه

من خواهرم بعد از 17 18 سال زندگی الان خسته شده و داره جدا میشه چون همسرش وقاحت رو به اوج رسونده و به دختر 15 سالش میگه برو کار کن خودش مدام خونه باباش میخوره و میاد به همه کس و کارمون حتی خواهر مرحومم که دستش از دنیا کوتاهه فحاشی میکنه سرکار نمیره خیلی اذیت میکنه و هر روز بدتر میشه نه اخلاق داره نه پول نه مسئولیت و عرضه خدا فقط خواهرمو نجات بده

من خواهرم بعد از 17 18 سال زندگی الان خسته شده و داره جدا میشه چون همسرش وقاحت رو به اوج رسونده و به ...

شوهر منم همینجوره ان شاالله خواهرت نجات پیدا کنه ازش دعا کن منم بتونم راحت شم منم یه پسر دو ساله دارم

2706