2737
2734

چرا ممکنه باعث کیست بشه باید تحت نظر باشه

من سر دخترم کلومیفن خوردم ماه دوم باردار شدم

الانم ماه دوم لتروزول میخورم برا بچه دوم

سر خود نخور

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

من دکتر داد نمیدونم چقد تاثیر داشت چون همزمان رازیانه م مصرف کردم

فقط میگم داروهای هورمونی خر است 

دلم میخواد بمیرم ولی دیگه نخورم اخه هم چاق شدم هم افسرده هم گوارشم بهم ریخت نفخ شدید فشارم میرفت بالا و....

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا ممکنه باعث کیست بشه باید تحت نظر باشه من سر دخترم کلومیفن خوردم ماه دوم باردار شدم الانم ماه د ...

کلومیفن میگن کیست میاره اره؟اخه ۵ ماه اقدامم خسته شدم یکی از دوستام گفت ۱۵ تا بگیر از روز سوم پری بخور تا ۸ پری روزی سه تا

2728
کلومیفن میگن کیست میاره اره؟اخه ۵ ماه اقدامم خسته شدم یکی از دوستام گفت ۱۵ تا بگیر از روز سوم پری بخ ...

اگه تحت نظر باشه نمیاره من مسئله ای نداشتم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
کلومیفن میگن کیست میاره اره؟اخه ۵ ماه اقدامم خسته شدم یکی از دوستام گفت ۱۵ تا بگیر از روز سوم پری بخ ...

۱۵ تا زیاده ۱۰ تا میدن

خوب مشکلت چیه

عجله نکن که درگیر میشی

2738
پریودیم منطمه بنظرت ممکنه کیست داشته باشم؟البته ۲۳ لک دیدم اما هنوز نشدم

خوب دیگه این قرصا برا تحریک تخمک گذاریه اگه مرتبی مسئله ای نداری احتمال زیاد از نظر تخمک گذاری

شوهرت هم خیلی مهمه به اونم برس

شما برو پيگيري كن ببينم تنبلي تخمدان يا كيست داري يا نه

شوهرت هم ازمايش اسپرم بده

سر خود داروي هورموني نخور اصلا

خداي خوبم همه وجودم مواظب فرشته توي وجودم باش من اونو ازت سالم ميخوام تو رو جان مهدي🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۰ تا تا چند روز ؟ مشکلی ندارم 😁هولم😂

خوب ببین اگه سرخود بخوری کیست بشه درگیر میشی برا دفعش اینطوری بدتر عقب میفته

2706