2703
2553

سلام بچه من نامزدم هیچی نشده هی قهر میکنه نه اس میده نه زنگ میزنه مثلا برام قهر نگه می داره شده تا یه هفته قهر باشیم من سعی میکنم قهر نکنم چون قهر سردی میاره الان هم سر هیچی بازم قهر کرده درسته یکم منم مقصر بودم ولی دیگه از دست این قهر کردن هاش خسته شدم به نظرتون چیکار کنم صبر کنم خودش پا پیش بزاره واسه آشتی یا خودم پا پیش بزارم میدونم بازم قهرش یه هفته طول می کشه 

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش☺☺☺خدا بهمون یه داداش دوقلو داد ولی خودشم با صلاحی که دونست  گرفت😔😔😔دوست دارم در آینده خدا واقعی قسمت خودم بکنه و از اتاق سونوگرافی با موج خوشحالی خارج بشم 🙄هر کسی دوست داشت برام یه هدیه بده برام یه هدیه صلوات بده تا حسرت به دل نمونم و حاجت روا بشم 😍😍یه دنیا متشکرم از هر کسی که هدیه بهم بده امیدوارم هموتون حاجت روا بشین😘😘😘😘

ببین بهت میگم اویزون نباش تاپیک قبل منوبخووون اوایل مثل توبودم الانم همینطورالبته. توخکهم جداب نده جیزی نفرس  ببین اصلا شایدواقعا علاقه نذاره بهت ک میتونه اینجوزی بهونه گیری کنه و سر هرجیزی زرتی قهر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ی مدت بهش محل نزار دست از این کار زشتش برمیداره مگ زنه ک قهر میکنه؟

بخدا خسته شدم یکم بحث میکنیم بعدش دیگه بی محلی میکنه میبینم قهر کرده 

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش☺☺☺خدا بهمون یه داداش دوقلو داد ولی خودشم با صلاحی که دونست  گرفت😔😔😔دوست دارم در آینده خدا واقعی قسمت خودم بکنه و از اتاق سونوگرافی با موج خوشحالی خارج بشم 🙄هر کسی دوست داشت برام یه هدیه بده برام یه هدیه صلوات بده تا حسرت به دل نمونم و حاجت روا بشم 😍😍یه دنیا متشکرم از هر کسی که هدیه بهم بده امیدوارم هموتون حاجت روا بشین😘😘😘😘

اگه خیلی زیاد محلش نذار اگرم بعدا گله کرد بگو ما حاله بازی نمیکنیم که میخوایم زندگی کنیم سر هرچی قهر نمیکنن مردی وایسا حرفتو بزن از الانم یاد بگیرین مشکلاتتون رو با حرف زدن حل کنین 

خدایا چنان کن سر انجام کار    تو خشنود باشی و ما رستگار
2714
ببین بهت میگم اویزون نباش تاپیک قبل منوبخووون اوایل مثل توبودم الانم همینطورالبته. توخکهم جداب نده ج ...

منم از دیشب تصمیم گرفتم آزادش بذارم.احساس میکنم کس دیگه رو دوست داره.بیخیالش شدم امیدوارم اگر لیاقت منو داره بهم برگرده وگرنه اصرار بیخود نمی کنم

من دیگه برای هیچ مرد مریضی گزارش نمی زنم😏اونا پشتشون به جاهای خوب گرمه😏
بهش بگو قهر واسه زن و شوهر نیست 

گفتم دفعه پیش ولی رو کار خودشه

چقدر جای مرد و زن عوض شده، شوهر منم خیلی قهر میکنه

تو چیکار میکنی پا پیش می زاری؟

بخدا خسته شدم یکم بحث میکنیم بعدش دیگه بی محلی میکنه میبینم قهر کرده 

شوهرم تو دوران نامزدی و عقد اینطور بود ی بار ب خانوادم دگ گفتم بابام بهش گفت مگ تو زنی قهر میکنی؟ قهر کردن و ناز کردن مال زناس. از اون ب بعد دگ قهر نمیکنه

اگ میشه ی صلوات بفرستین قلب نی نیم سالم باشه ب سختی باردار شدم 
2706