2737
2739

خانمايى ک تو اقدام ب باردارى هستين يا باردار شدين.اگه گروه تلگرامى داريد منم ببريد دورهم باشيم و خبراى خوب به هم بديم و دوست باشيم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزیز ب نظر من نباشی تو اینجور گروها بهتره..بیشتر اسنرسی میشی برا من ک اینطوره

کاملا درسته

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

من خودم بعد ۹ماه هنوز باردار نشدم وقتی میرم تو گروه هی موضوعاتو وارسی میکنی چرا امروز شدم چرا نشد اون ک اقدام اوله شد من نشدم مشکل دارم واقعا فشار روانیش زیاده برا من بشخصه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

دقیقا منم تا تو گروه بودم همش استرس و ناامیدی وقتی اومدم بیرون اینقدر بی خیال شدم که گاهی یادم میره چندم سیکلمه

چرا اخه بنظرم ميشه باهم درد و دل کرد يا همديگه رو کمک کرد که!!! بالاخره بدن با بدن شرايط با شرايط فرق داره من خودم چهار ماهه تو اقدامم.خودم يکم تنبلى تخمدان دارم شوهرمم واريکوسل خفيف داره دکتر گف فعلا نياز ب عمل نيس اگ باردار نشدين بيايد براى عمل.خب شرايطمون يکم سخت تره ولى شايد بتونم با کمک و راهنمايى دوستان اطلاعات خوب بگيرم

2706