2737
2734

ماه شش یک گرم هم وزن نگرفته  

حساسیت به پروتئین گاو داره

من تو رژیم سختی هستم،فقط گوشت گوسفند،شتر،نان،بوقلمون،سیب زمینی،سیب زرد میخورم

چکار کنم؟ با چی غذاشو شروع کنم؟ دکتر گفت فقط گوشت مرغ وسیب زمینی رو بپز بهش بده، ولی بنظرم برای شروع خیلی سنگینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه بچه ها کمکی رو با همین سوپی که دکتر بچه ات گفته شروع میکنن اینارو میپزن میکس میکنن کسی با برنج شروع نمیکنه بعضیا فرنی میدن که بچه من اصلا دوست نداشت و نخورد چیزی نشد 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
از کجا میدونی به برنج الرژی داره

الان بیست روزه برنج رو از غذام حذف کردم تعداد دفعات دفعش کمتر شده، از پنج بار رسیده به سه بار، بلغم هم کمتر شده هرچند همچنان هست

مرغ و سیب زمینی و هویج و بپز و میکس کن و بده بهش... البته نه که خشک باشه‌ها

مثل سوپ... وقتی به پروتئین گاوم حساسیت داره پس فرنی هم نمیتونی بدی دیگه..چه سخت

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2738

با آبگوشت البته زیاد غلیظ نکن یکم آبدار باشه هویج وسیب زمینی رو درسته بذار تو آب مرغ بپزه بعد میکسش کن بده بخوره

خدایا چنان کن سر انجام کار    تو خشنود باشی و ما رستگار
الان بیست روزه برنج رو از غذام حذف کردم تعداد دفعات دفعش کمتر شده، از پنج بار رسیده به سه بار، بلغم ...

عزيزم خيلي خيلي بعيده كه برنج الرژي بده 

الرژي هاي شايع تو ايران اجيل شير و گوشت گاو تخم مرغ گوجه مركبات اينا هست 

من تا حالا تو هيچ تستي از مريضا حساست به برنج نديدم

دکتر بچه من گفت اگه برنج بهش نساخت با پوره سیب زمینی شروع کن اتفاقا همین دیشب پیَشش بودیم از کجا م ...

فقط سیب زمینی و آب؟ نگفت با روزی چقدر شروع کنیم؟ من وقتی دو وعده پشت سر هم سیب زمینی میخورم پسرم ماحیه پوشکش میسوزه، به سیب زمینی هم مشکوکم

فرنی پوره سیب زمینی سوپ رقیق با اب مرغ و ارد ذرت یا نون و شیر خیلی ساده س و اذیت نمیشه فقط چون عادت نداره ممکنه نفخ کنه ک شربت برا نفخش بده بعدش،،اگر دل درد شد ک ان شا الله نمیشه..

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
فقط سیب زمینی و آب؟ نگفت با روزی چقدر شروع کنیم؟ من وقتی دو وعده پشت سر هم سیب زمینی میخورم پسرم ماح ...

فکر کنم الکی داری سخت میگیری😐😐😐 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706