2733
2734
عنوان

آیا ستاره ی شما و شوهرتون جفت است ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2630 بازدید | 186 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها توروخدا بگین اگه جفته چه جوره اوضاعتون اگه جفتم نیست بگین آیا راضی هستین یا نه

دنیات پره احساسه  اما واسه من جا نیست    صد بار منو میبینی       اما حسه پیدا نیست   
2728
میتونین به من بگین منم واستون در بیارم و با توجه به تحلیلش بگین راسته یا نه یا اینکه خودتون برین تو ...

میشه سایتشو به منم بدی

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم
میتونین به من بگین منم واستون در بیارم و با توجه به تحلیلش بگین راسته یا نه یا اینکه خودتون برین تو ...

من زدم صفر اومد.گفت بخاطر یه طرف خانواده هاتون دائم با هم جنگ دارین.متاسفانه درسته

من دیگه برای هیچ مرد مریضی گزارش نمی زنم😏اونا پشتشون به جاهای خوب گرمه😏
2738

نمیدونم ستارهامون جفتن یا نه ولی مهم اینکه ما خدا روشکر خوشبختیم صبرو حوصله وگذشت تو زندگی مهمه ستاره ها چیکارن

خودمون واسه همدیگه ستاره ایم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
اون حدیثو میشه ب من نشون بدی البته جسارت نکردم ک شما دروغ میگیا ولی اگه داری بزارببینم..چون تاحالا ن ...

من از دکتر فرهنگ شنیدم ولی الان شما گفتی تو نت گشتم اینو پیدا کردم

هنگامی که امام آماده حرکت برای نبرد با خوارج بودند یکی از یارانش عرضه داشت: ای امیر المۆمنین! از آن می ترسم که اگر در این ساعت حرکت کنی به مراد خویش نرسی، این سخنی را که می گویم از علم نجوم استفاده شده است. امام در پاسخ فرمودند: ای مردم از فراگرفتن علم ستاره شماسی بپرهیزید، جز آن مقدار که در دریا نوردی و صحرانوردی به آن نیاز دارید چه اینکه ستاره شناسی شما را به غیب گویی و غیب گویی به جادوگری می کشاند و ستاره شناس چون غیب گو و غیب گو چون جادوگر است و جادوگر چون کافر ، کافر در آتش جهنم است. (نهج البلاغه ، خطبه 79)

👩‍⚕️وزن شروع:۶۸😶... هدف اول:۶۶🔒☺... هدف دوم:۶۲🔒😍... هدف سوم:۵۸🔒🤩...💃 من میتونم🏃‍♀️💪

جفتم نبود بزور جفتش میکردم من بی شوهرم نمیتونم با تموم خوبی و بدیاش بنطرم خدا فقط یدونه ازش افریده 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
حالا یکبار تو بگیر بگو نرگس ,نادر , مادرم اشرف سادات مادر شوهر حوریه

جفته عزیزم حالا از زندگیت راضی هستی ؟؟

دنیات پره احساسه  اما واسه من جا نیست    صد بار منو میبینی       اما حسه پیدا نیست   
2706