2726

که ۵ نفر از افراد نزدیکی که هر انسان باهاش رفتو آمد داره نشونه ی شخصیت همون آدمه

پس اگه کسی میخواد زن سالم یا مرد سالم داشته باشه باید به نزدیکانش یه نگاه بندازه

یه مردی که خیانت کنه یه نگاه به اطرافش بندازی میبینی قبلا یکی این کارو کرده که اینم دیده هیچ اتفاقی نیوفتاده تکرار کرده

یا یه آدم معتاد همیشه از یه کسی نخ گرفته و ادامه داده

یا یه زن خائن صدرصد یه دوست خائن داشته

پس برای داشتن یه زندگی سالم فقط خود طرف رو ببینید ؛؛اطرافش هم نگاه بندازید؛ببینید خط قرمزای خانوادش چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب من اعتقاد ندارم...چون اطرافیان منو شوهرم زیادم جالب نیستن.

ولی ما جالبیم خخخخ

من لیمو بودم اون هلوشو دوست داشت😁من حتی اگر مرادهم بودم،،زندگی بر وفق هوشنگبود🤣😂😁
2728
اگه کسی خانواده اش خیلی خوب باشه اما دوستاش نباشن چی؟؟

ما همیشه از دوست بیشتر تاثیر میگیریم تا خانواده؛؛ولی کسی که خانواده خوبی داشته باشه و به خانواده پایبند باشه هیچ وقت دوستاش آدمای بدی نمیشن؛؛پس یه ضعف تو خانواده هست

نه به نظرم صد در صدی نیست. دوستای صمیمیم دوس پسر داشتم. با این موقعیت زیاد بود ولی من نداشتم

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
خب من اعتقاد ندارم...چون اطرافیان منو شوهرم زیادم جالب نیستن. ولی ما جالبیم خخخخ

خوب شما اگه جالبید نباید با ادمایی که در سطحتون نیستن رفتو آمد کنید؛؛به غیر از پدر و مادر آدم میتونه با خواهر و برادرش هم اگه هم سطحش نیستن رفت و آمد نکنه

خوب شما اگه جالبید نباید با ادمایی که در سطحتون نیستن رفتو آمد کنید؛؛به غیر از پدر و مادر آدم میتونه ...

اووووو مگه میخوای گوجه بخری سوا میکنی. خانوادتن. ینی یکی ک معتاد بود ترد شه؟!

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
نه به نظرم صد در صدی نیست. دوستای صمیمیم دوس پسر داشتم. با این موقعیت زیاد بود ولی من نداشتم

دوست پسر داشتن تو مجردی کار بدی نیست؛؛حتما شما آدم خوب پیدا نکردید

اون یه غریزه است که آدم سالم همیشه تو وجودش داره؛؛

2706