2737
2734

این روزاهمش تو ای نسا گرام میخونم که ‌پروندش خیلی اسرار داشت و یک همدست داشته و اون قاتل نبوده کسی از این ماجرا چیزی میدونه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یه مدت همش تو فکرش بودم😓

مصاحبه مادر زن ناصر محمد خوانی و میخوندم نوشته بود دخترم تو خواب داییش رفت و بهش گفت یک زن کشته اون و یکم طولدمیکشه تا پیداش کنید

2738

خیلی پیچیده بود من که چندروز فکرم مشغول بود

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
اوه ماجراش واسه زمان کودکیه ماست.  زن دوم بوده زده زنه اول رو کشته

چند روز پیش پسر ناصر محمد خانی از زن جدیدش دنیا اومد چه قدر پسته خود ناصر محمد خانی هم مقصره وقتی زن داشت با احساسات یه زن دیگه بازی کرد 

چند روز پیش پسر ناصر محمد خانی از زن جدیدش دنیا اومد چه قدر پسته خود ناصر محمد خانی هم مقصره وقتی زن ...

واقعا؟

زنگوله پا تابوت درست کرده. 

خطرناک ترین خوردنیه دنیا                         گول ظاهر آدماس.

حالا نمیدونم شایعست یا راسته ولی میگفتن که زن ناصر محمد خانی قبل مرگ بهش تجاوز شده بوده حتی حوله ایم که تو خونش بوده خیس بوده بعد ازمایش کردن متوجه شدن که اون حوله رو یه مرد استفاده کرده.....😔

2706