2733
2734

میخواستم بدونم‌چه مارکی؟ راضی هستین؟

میخوام بخرم اما دو دلم🤔

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای چروک پوست و سفت شدن پوست

سلام باربی جون خوبی عزیزم من لابه لای تاپیکاتون دیدم غرب تهران هستین خواستم ببینم آرایشگاه برای کوتاهی مو و ابرو همین سمتا میرین؟ اگه آره کجا؟
چون دو ساله ساکن غرب شدم و رندومی یکی دو جا رفتم اوکی نبودن. هرچی تو نی نی سایت هم پرسیدم همه اومدن تبلیغ کردن فقط!
ممنون میشم لطف کنین جواب بدین اگه دیدین پیاممو  

2728
سلام باربی جون خوبی عزیزم من لابه لای تاپیکاتون دیدم غرب تهران هستین خواستم ببینم آرایشگاه برای کوتا ...

سلام عزیزم.ممنون خودت خوبی؟

عزیزم من موهامو دیگه دوستم برام‌ میزنه چون فقط صاف کوتاه میکنم.ابرو هم اصلا دست ارایشگر نمیدم خودم بر میدارم.اینجا ها سراغ ندارم

شرمنده گلم😍😍

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

احساس میکنید زیبایی و شادابی پوستتان از دست رفته؟

با هر بار جلوی آیینه رفتن احساس پژمردگی و بی حالی بر شما غالب می شود؟

به دنبال راهی برای بازگرداندن شادابی و طروات به صورتتان هستید؟
اگر به دنبال بازگرداندن شادابی و طروات به صورتتان هستید باید به شما بگوییم که بهترین و موثرترین راه آن ماساژ صورتتان است، شما با ماساژ صورت می توانید گردش خون را در سطح زیرین پوست خود به جریان بندازید و پس از آن در طولانی مدت تاثیرات شگفت انگیز ماساژ صورت آن هم با استفاده از ماساژور صورت را متوجه خواهید شد. در این نوشتار سعی بر آن است که راه های جوانسازی پوست از طریق ماساژ صورت را به شما یادآور شویم و در نهایت از فواید استفاده از ماساژور صورت و قیمت ماساژور با شما سخن بگوییم.
https://elanza.com/mag/facial-massager-benefits/

2738