2737
2739
عنوان

هنوزم هستن مردایی که سالم باشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 46 پست

من قبلا با یکی دوست بودم که سالم و چشم پاک بود ولی بیکار و بی عرضه و انقد آخرش تحقیرم کرد و...

هی میگم نکنه دیگه آدم سالم گیرم نیاد😢

👩‍⚕️وزن شروع:۶۸😶... هدف اول:۶۶🔒☺... هدف دوم:۶۲🔒😍... هدف سوم:۵۸🔒🤩...💃 من میتونم🏃‍♀️💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان دیگه هم زنا هم مردا تعدادشون کم شده زنا در مورد مردا این طوری فکر میکنن مردا هم در مورد زنا 

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش☺☺☺خدا بهمون یه داداش دوقلو داد ولی خودشم با صلاحی که دونست  گرفت😔😔😔دوست دارم در آینده خدا واقعی قسمت خودم بکنه و از اتاق سونوگرافی با موج خوشحالی خارج بشم 🙄هر کسی دوست داشت برام یه هدیه بده برام یه هدیه صلوات بده تا حسرت به دل نمونم و حاجت روا بشم 😍😍یه دنیا متشکرم از هر کسی که هدیه بهم بده امیدوارم هموتون حاجت روا بشین😘😘😘😘
2728
من قبلا با یکی دوست بودم که سالم و چشم پاک بود ولی بیکار و بی عرضه و انقد آخرش تحقیرم کرد و... هی م ...

توکل کن به خدا

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738
نمیدونم.اینکه با ی دختر دوست بشه چشم پاکی میشه یا نه؟ازون لحاظ ابدااااا پیدا نمیشه.

منظورم اینک تو خیابون مثلا نگاه دیگران نکنه و فقط زنش به چشمش بیاد

👩‍⚕️وزن شروع:۶۸😶... هدف اول:۶۶🔒☺... هدف دوم:۶۲🔒😍... هدف سوم:۵۸🔒🤩...💃 من میتونم🏃‍♀️💪
2706