2726
عنوان

باشوهرم قهرم یکی بگه چیکار کنم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 18 پست

اگر چند بار اینکار رو کرده واقعا درست بشو نیست فعلا

باید خودش به این نتیجه برسه

زیاد خودتو سعی کن ناراحت نکنی و منطقی باهاش صحبت کنی 

بگو اینجوری ضرر میکنیم و بار ضرر به دوش منم هست

من مهمون بودنی اصلا ب روی خودم نمیارم حتی فحش بشنوم.

بعد رفتن مهمونا پدرشو درمیارم

من لیمو بودم اون هلوشو دوست داشت😁من حتی اگر مرادهم بودم،،زندگی بر وفق هوشنگبود🤣😂😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها منم با نامزدم قهرم البته اون قهره من این دفعه قصد ندارم پا پیش بزارم یه سال نامزد هستیم صد دفعه قهر کرده درسته میگم قهر بیشتر بمونیم سردی میاره ولی به نظرتون این دفعه پا پیش بزارم یا نه دیگه خسته شدم هر چیزی میشه فوری قهر میکنه

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش☺☺☺خدا بهمون یه داداش دوقلو داد ولی خودشم با صلاحی که دونست  گرفت😔😔😔دوست دارم در آینده خدا واقعی قسمت خودم بکنه و از اتاق سونوگرافی با موج خوشحالی خارج بشم 🙄هر کسی دوست داشت برام یه هدیه بده برام یه هدیه صلوات بده تا حسرت به دل نمونم و حاجت روا بشم 😍😍یه دنیا متشکرم از هر کسی که هدیه بهم بده امیدوارم هموتون حاجت روا بشین😘😘😘😘
بچه ها منم با نامزدم قهرم البته اون قهره من این دفعه قصد ندارم پا پیش بزارم یه سال نامزد هستیم صد دف ...

این شعر  رو بفرستین 

نازکنی نظر کنی قهر کنی ستم کنی

گر که جفا گر که وفا  از تو حذر نمی شود ...

داره حودشو لوس میکنه 

گاهی بش بگو تو تکیه گاه منی حس مردانگی بش دست میده

2728