2733
2734
عنوان

اگزما دارها بفرمایین بیایین

236 بازدید | 34 پست

من اگزما دارم دیگه دیوونه ام کرده دکترم رفتم کرم داده میزنم ولی باز انگار اثر نداره تجربه ای دارید تو درمان اگزما خانوما ؟ با اگه دکتر خوب تو تهران میشناسید دکتر پوست معرفی کنید خواهشا. راستی میگن اگزما از کبد هست درسته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تابستونا اگزما شدید پیدا میکنم همرا ه با خارش

این تابستون خیلی پیشرفت کرده بود دستم همه فکر میکردن دیگه این برصه چند تا دکتر رفتم فایده ای نداشت ولی اونجا گفتن که برص نیست 

یه دکتر اینجا هست عالیه عالی قبلا برای پوستم رفته بودم

یه داروی ترکیبی داد به خدا فقط ده روز استفاده کردم محو شدم همه چی از دستم الان انکار نه انگار که دست من اونجوری شده بود

البته منم تهران نیستم ولی خواستم بگم اگه دکتر خوب پیدا کنی زود خوب میشی

من بغل پام جوشهای ریز و قرمز میزد و خارشششش ، حس کردم اگزما باشه ، نرفتم دکتر،، روغن بنفشه خونه داشتم واسه ابروهام گرفته بودم زدم خارشش افتاد بعد ی مدت خوب شد، حالا نمیدونم اگزما بود یا نه

خدایا شکرت❤
2738

تنهاراه خلاص شدن ازش فقط جاهای که زخم شدن باسرکه سیب تمیزکن ومرطوب کننده بزن 

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته
من ۵ ساله درگیرشم هی عود میکنه 

یه دکتر یزد هست

واسه پوسته

وزیرش هم ارزونه

اما داروهای‌ یخورده میشه

چون باید بری داروخانه برات درست کنه

تقریبا نصف کمتر دارو که مصرف کنی

ظرف یه هفته خوب میشی

مهمتر اینکه دیگه اون قسمت از بدنت اگزما نخواهی گرفت

اگر خارش داری مث حساسیت میمونه . شوهر منم تابستون امسال دست هاش حساس شد به آفتاب و  روغن . با توجه به اینکه شغلش مکانیک هس . ی داروخانه رفتیم فقط کرم های دست ساز ترکیبی میده . چند تایی پماد داد و قرص داد تا مصرف میکرد خوب بود ولی قطع کنه باز خارش داره .  ی کرمی من براش گرفتم مرطوب کننده هس برا اگزما هم خوبه . بهش دادم مدام دستشو چرب کنه . رطوبت دستش از بین رفته . 

به هیچ کس حسودی نکن . وقتی نمیدونی که خدا شاید در برابر چیزی که بهش داده یه چیزی رو هم ازش گرفته .   

اگزما یه بیماری ایه که درمان نمیشه. فقط میتونی کنترلش کنی

من سالهاس که اگزما دارم. بهترین بیمارستانها و دکترها و اساتید معروف رو شخم زدم

درست بشو نیست. فقط میتونی کنترلش کنی که بیشتر و بدتر نشه. همین

الانم در حال حاضر بهترین کرمی که میشه یه کمی بهترش کنه، کرم اوره اوسرین 10% ثمینه.

2706