2726
عنوان

کسی هست این حوالی بیاد راهنمایی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 39 پست
بخدامن تواین سایت خیلی چیزای عجیبی میشنوم همش فکرمیکنم پدرمادرحق دارن وقتی دختردارمیشن حس کنن بدبخت ...

واقعا.من شوهرم بعد دوسال عروسی توقع داشت مامانم پول فرشو خونمونو بده خالا قهر کرده مثلا.درست وقتی که مامانم داشت برا من سیسمونی درست میکرد

ان شاءالله یه روز سرخودت عروست میاره شوهرتم وظیفه شخصیشه به مادرش برسه نه دهقان فداکار واقعاکه اون مادرشه واسه همین روزا بچه زاییده نه که عروس بیاره بچشو ازش بگیره برات متاسفم چ طلبکارانه نوشتی و میخای ازت دفاع کنیم 

خوشبختی از نگاه هر کسی، معنای متفاوتی دارد، اما از نظر من: آدم هایی خوشبختند که عشق به موقع به سراغشان بیاید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به اعتقاد بنده حقیر مادر همه جای دنیاومادره و احترامش واجب ،مادرشوهر و مادر زن چه فرقی داره همش محتر ...

آفرین لایک بهت نظرمنم همینه 

خوشبختی از نگاه هر کسی، معنای متفاوتی دارد، اما از نظر من: آدم هایی خوشبختند که عشق به موقع به سراغشان بیاید.
مادرشوهرمم مثل افعی میخوره و میخوابه میگه دکتر گفته واسه کمرت باید استراحت مطلق باشم...ِخونشو من تمی ...

از اول قرار این بوده؟؟

اینجا جای تبادل نظره،تحمل نظر مخالف رو نداری اظهار نظر نکن!!
2728
اخه به خدا اگه یکی از این کارارو مادر ما با داماد کنه میرن تا ده سال قهر دگ اسم فک فامیلو حق نداریم ...

همیشه همینجور بوده و هست ،والا بنده که توی هر کاری خودم پیشقدم میشم تا جایی که شوهرم کلا محو شده در محبت کردن به مادرش !!!😅گاهی بهم میگه لازم نیست ولش کن منم یجوری نگاش میکنم که از رو میره 

مادرشوهرم نه میگم خوبه نه میگم بده چون آدمیزاد هر روز و ساعت یه خلق و خویی داره ولی در کل با محبتهای من روش نمیشه زیاد اون خلق بدش رو نشون بده و گاهی اوقات اگه شوهرم یه چیزی بگه طرف منو میگیره و دعواش میکنه😂😂😂

خلاصه کلام از محبت خارها گل میشود...

ان شاءالله یه روز سرخودت عروست میاره شوهرتم وظیفه شخصیشه به مادرش برسه نه دهقان فداکار واقعاکه اون م ...

حتما سرت نیومده که اینجوری جانب داری میکنی انشالله که سرخودت بیاد این روزگارمن که بفهمی من چه عذابی میکشم. ..راحت نشستی تو خونه ات کسی نیس مدام بهت بگه اینکارو بکن برای مامانم اون کارو بکن...آخرشم طلبکارانه بهت وقحیانه بگه وظیفتتتته به مادرم برسی...و هرچی داریو نداری بریزه تو حلق مادرشوهرت.....انشالله که خدا سرت بیاره تا بفهمی

از اول قرار این بوده؟؟

نه عزیزم.....قرار بود که خونه جدا بگیره برام...خب یه دعوا راه انداخت زد زیر قولش بعد عروسی منو برد خونه مادرش....ببین من از وقتی اسم ازدواج روم اومد همش تیره بختیو زجر و بدبختی بوده....من خونه پدذم پادشاهی کردم بخدا قسم بابام وضعش عالیه خداروشکر خونش بهترین نقطه شهره...هیچی کم نداشتم از روی سادگی و نادانسته به این غول بی شاخ و دم جواب مثبت دادیم فکرکردیم آدمه.....درصورتی که ظاهرنمایی بیش نبوده

حتما سرت نیومده که اینجوری جانب داری میکنی انشالله که سرخودت بیاد این روزگارمن که بفهمی من چه عذابی ...

خیلی ناجوانمردانه نظر داد ولی نفرین اش نکن

میدونم چقدددد سخته برات ما تو اپارتمان جدا بودیم با بهترین مادرشوهر دنیا ولی زندگی برام زهر بود.وظیفه پسره که مادر برسه ولی حقی نداره از عروس چیزی بخواد بعدشم این اصلا موردی نیست ک ب اینجاها کشیده بشه

فقط تا زمانی ک حس نکردی میتونی احساس خوشبختی داشته باشی بچه نیار!! بخصوص ک میگی هشت ماهه و یکبار تا پای طلاقم رفتی

اینجا جای تبادل نظره،تحمل نظر مخالف رو نداری اظهار نظر نکن!!
حتما سرت نیومده که اینجوری جانب داری میکنی انشالله که سرخودت بیاد این روزگارمن که بفهمی من چه عذابی ...

خاکتوسرت کنم آدم عقده ای هه