2726

سلام....چند شب پیش بابام اینا برام عیدونه و یلدایی آوردن من تازه عروسم و سال اول زندگیمه ناگفته نماند که باشوهرم کلی مشکل داشتم و دارم.....خلاصه بابام اینا 700 هزارتومن پول به اضافه کلی میوه و خوراکی و شیرینی و ترشی و مربا و کدو و هندونه و هرچی که از خوراکی فکرشو کنید آوردن......میوه ها زیاد بودن من ازشون به مادرشوهرم دادم دو بشقاب پر کردم از انواع میوه ها براش گذاشتم.....فقط چون نارگیل هم برام آورده بودن خانوادم.....اونو نگه داشتم برای خودمو شوهرم....دیگه دیروز غروب نارگیل و اول شیرشو خالی کردم بعدم شکستمش وقتی شوهرم از سرکار اومد از شیرش دادم به شوهرم که بخوره.....گفت خودت خوردی گفتم آره من خوردم این لیوانم برا تو گذاشتم........بخدا قسم یه قطره ازش خورد گفت بقیشم میدم به مامانم.....بعدش گذاشتش در یخچال.....بعد از شام قرار بود بریم خونه برادرشوهرم بهشون سر بزنیم...دیدم شوهرم اون لیوان شبرنارگیل یادش رفته....گفتم بهترررررر.....بعد از شب نشینی که اومدیم خونه خودمون رفتم دریخچالو خودم خوردمش.....یهو شوهرم اومد گفت شیرنارگیله کو میخام ببرم بدم مامانم.....!!!!!!!گفتم ریختمش فکرکردم خوشت نیومده.....یهو دعوامون شد....گفت تو بد ذاتی...و کلی فحشم داد.....گفت فردا هرچی بابات اینا برات آوردن باید بندازی دور.....خلاصه...کلی بگو مگو کردیم......ناگفته نماند مادرش و من براش غذای شام و ناهارشو میفرستم.....نون خونه اشم با میوه و خوراکیشم ما میدیم بهش.....به غیر شوهرمن 4 تا برادرشوهر دیگم دارم که هیچکدوم زن و بچه اشونو ول نمیکنن...شوهرمن شده دهقان فداکار....دکتر میبرش خرید و اینام که بماند.......حالا سر یه لیوان شیر نارگیل که بهش نتونسته بده خودشو جر داد....شما جای من بودین چیکار میکردین....ناگفته نماند من یکبار تا پای طلاقم رفتم....الان 8 ماهه ازدواج کردم یک ریز دعوا و بحث بوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت ميخوردي برا اونم هيچي نگه نميداشتي

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2728

وای بخدا خیلی درکت میکنم واقعا نمیدونم مردای اینجوری رو چکارشون باید کرد منم برام شب چله ای اوردن ولی مادرشوهرم تو جشن چله ام چنان آبرو ریزی راه انداخت که نگو منم حرصم گرفتم یه دونه تخمه هم ندادم بهش 

وااااای یه هفته بعدش ک بابام اومد خونم صداش زد بابامو و انقدر حیغ زد انقد فحش داد ک دخترت از وسایل شب چله بمن نداده به دخترام نداده بابامم بهش گفت مگه برا شما اورده بودم؟برا دخترم  اورده بودم .شوهرمم ازونطرف ناراحت بود که چرا کاری کردی مادرم گله کنه و باید بهش میدادی 

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 

حساسش نکن.منم با خواهرشوهرم که مرد نداره همسایه ایم.اوایلش شوهرم هرچی میخواست بخوره میگفت بذار برای فلانیم ببرم من اولش مخالفت میکردم ولی حالا هم برا خودش عادی شده هم وقتی ی چیز خاص درست میکنم میگم اینو مخصوص تو درست کردم بعدا درست میکنم برا سه تامون که اون بعدا هیچوقت نمیاد.شماهم میتونستی با روی باز بگی این مخصوص توعه باید بخوری مثلا برای اخرشب جون داشته باشی😝فردا رفتیم تو شهر براش میخریم میبریم که اون فردا هم هیچوقت نمیومد

اینجور شوهرا مشخصه که خیلی به مادرشون حساسن باید،سیاست داشته باشی و بری تو جبهه مادرشوهرت اونقدر بهش بچسبی و توی هر کاری خودت پیش قدم باشی که شوهرت از محبت کردن به مادرش جا بمونه اونوقت میبینی چجوری براش سوگلی میشی و حرف حرف خودت میشه.منم طبقه بالای مادرشوهرم میشینم این سیاست خیلیییی جواب میده ،یه کم صبوری و دید مثبت همه چی رو حل میکنه.امیدوارم موفق باشی.

من بدبخت هیچی بدون شوهرم نمیخورم....بعد اون یک ریز با دوستاش و همکاراش رستوران های مختلفو جاهای مختلف میرن .....انقدر غذاهای متنوع میخوره همشم به غذاهای من ایراد میگیره میگه اینو دوست ندارم اونو نمیخورم....خسته شدم بخدا.....مادرشوهرمم که ملکه اصلی عذاب منه

عزیزم اگر میخوایی با همسرت زندگی رو ادامه بدی و آرامش داشته باشی با شرایط مامانش کنار بیا کم کم خوب میشه به شرطی که مقابله نکنی و بحث راه نندازی سر مامانش

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

عزیزم وقتی این کاراشو دوست نداری به جای این کارا مثلا بهش بگو تو لیوان زشته یه ذره چیه اینو خودت بخور برای مامانت بعدا یکی کامل بخر اینطوری مامانت ناراحت میشه و ....از این حرفا هم خودتو میبری بالا هم دعوا کم میشه.اگه خواست برای مامانش بخره بزار بخره ولی هر چی خودتو حساستر نشون بدی بدتر میکنه

اینجور شوهرا مشخصه که خیلی به مادرشون حساسن باید،سیاست داشته باشی و بری تو جبهه مادرشوهرت اونقدر بهش ...

آفرین 

کاملا موافقم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

عزیزم درکت میکنم منم کلی مشکل داشتم و یبار تا طلاق پیش رفتیم و بعدش خودم قبول نکردم سالهای اول زندگیم واقعا جهنم بود مثل شما هرچی خانوادم برام میووردن عوض تشکر شوهرم دوس داشت بندازم آشغالی پیر شدم بخدا ولی تصمیم گرفتم مدارا کنم باهاش تو دعواهام جوابشو ندادم جلو روش حرفشو قبول کردم ولی پشت سرش با سیاست و صبر کار خودمو کردم هرجا گفت نرو نرفتم الان شکر خدا اونی شده که من میخوام همه حرفامو به کرسی میشونم باور میکنی از بس دعوا کردیم خسته شدم الان حرفمون باهم جور نشه زود میگم باشه بس کن حوصله دعوا ندارم باور میکنی فقط صبببببببببرررررر و سیاست

من بدبخت هیچی بدون شوهرم نمیخورم....بعد اون یک ریز با دوستاش و همکاراش رستوران های مختلفو جاهای مختل ...

اشتباه میکنی وقتی میری بیرون برو کافه یا برو یه اب هویج بستنی برا خودت بگیر بخور دلتم نمیسوزه.اشتباهم نکن که سهم خودتو بذاری برا شوهرت چون هیچوقت پیش چشمش نیست میتونستی اب نارگیلو دوتا استکان کنی یکیشو خودت بخوری یکیشم برای شوهرت حالا با این استکان میخاس بخوردش میخاس باهاش دوش بگیره میخاس بذار برا مامانش دلتم نمیسوخت.سهم خودش بوده

2706