2726
عنوان

کسی هست این حوالی بیاد راهنمایی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 39 پست
من بدبخت هیچی بدون شوهرم نمیخورم....بعد اون یک ریز با دوستاش و همکاراش رستوران های مختلفو جاهای مختل ...

وقتی قدر نمیدونه بهش لطف نکن.

خود آدم مهمتر از شوهره.

منم اوائل بیشتر بش میرسیدم...

بجای تشکر میگفت چقدر بم گیر میدی اینو بخور اونو نخور ....ولی بعد گفتم ول کن بابا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان بخدا هرچی که میخره باید به مامانشم بدیم....هرچی که هستو نیست باید مامانشم ازش بخوره.....خستم بخدا از این رفتارش....انقدر بچه ننس....این مردای اینطوری چرا زن میگیرن نمیدونم!کاش با مادرشون ازدواج میکردن !

2728

چه رسم ورسوم عجیبی دارین ماجنوبی هستیم ازاین رسمای عجیب که پدرمادردخترشب چله چیزی ببرن ویاجهیزیه انچنانی بدن یاسیسمونی بدنونداریم مابه خانواده پسررونمیدیم که ازما طلب کارباشن والاشماخیلی زندگیای پیچیده ای دارین ماخیلی ساده مثل قدیما میریم خونه بزرگترا

چه رسم ورسوم عجیبی دارین ماجنوبی هستیم ازاین رسمای عجیب که پدرمادردخترشب چله چیزی ببرن ویاجهیزیه انچ ...

بهترین کارو شما میکنید ماکه مامان باباهامون ی چیزی دادن سرانه که دختر رو دستم نمونه 

مادرشوهرمم مثل افعی میخوره و میخوابه میگه دکتر گفته واسه کمرت باید استراحت مطلق باشم...ِخونشو من تمیز میکنم میشورم میپزم....شوهرمم میگه وظیفته......اگرم بخام اعتراض کنم باید دعوامون شه

بهترین کارو شما میکنید ماکه مامان باباهامون ی چیزی دادن سرانه که دختر رو دستم نمونه 

بخدامن تواین سایت خیلی چیزای عجیبی میشنوم همش فکرمیکنم پدرمادرحق دارن وقتی دختردارمیشن حس کنن بدبخت شدن 

به اعتقاد بنده حقیر مادر همه جای دنیاومادره و احترامش واجب ،مادرشوهر و مادر زن چه فرقی داره همش محترمه این دیدگاه که به اشتباه توی دورهمی های خاله زنکی بوجود اومده که مادرشوهر فلانه و بیسار بنظرم شده یه معضل برای زندگی همه.اخه دختره هنوز نرفته توی خونه شوهرش جوری مخش رو شستشو میدن که فکر میکنه داره میره نبرد با غول سه سر !!!شما رو به خدا قسم میدم بیایید همیشه خودمون برای هر کاری فکر کنیم و تصمیم بگیریم توی زندگی از رفتارای پر از اشتباه و پر از بغض و کینه دیگران الگو برنداریم چون نتیجه ای جز سیاه شدن دل و تباهی زندگی زناشویی نداره.بنده حقیر که دارم اینا رو میگم با توجه به ۱۲سال زندگی در شهر غریب با مادر شوهر این حرفا رو میزنم شعار نمیدم تجربه شخص خودمه.امیدوارم خدا به همه مون تحمل و دید خوب بده تا بتونیم زندگی مون رو بسازیم نه بسوزیم.

از همه سروران گرامی خودم بابت اطاله کلام پوزش میخوام.

مادرشوهرمم مثل افعی میخوره و میخوابه میگه دکتر گفته واسه کمرت باید استراحت مطلق باشم...ِخونشو من تمی ...

چند سالته؟

از اول بچگی کردی باید برا شوهرت شرط و شروط میذاشتی قبل عروسی چون وضعیتو میدونستی.مثل من

من گفتم یا خونه میخری جدا یا نن نه کاری میکنم نه اجازه میدم کسی از وسایلم ببره بیرون از خونه ام الانم ازم هیچ توقعی نیست.هنوزم دیر نشده بی محل کن شوهرتو بعضی اوقات زیاد نمیخاد کارای ننه شوهرو عمقی انجام بدی سطحی انجام بده وقتی میاد خونه اه و ناله کن که فلان جام درد میکنه صبح کار کردم.یا روال برنامه هاتونو که میدونی صبحش برو خونه ننه شوهر شب که میاد پیشت بگو واااای نه من خسته م بگیر بخاب سادگی رو بذار کنار

من بدبخت هیچی بدون شوهرم نمیخورم....بعد اون یک ریز با دوستاش و همکاراش رستوران های مختلفو جاهای مختل ...

اول اینکه وقتی گفت واسه مادرم نگه میدارم نباید میخوردی.

دوم اینکه ب پدر و مادرت رحم کن و بگو ک فقط همون پول رو بریزن تو حسابت.نمیخواد شوهرتم بفهمه. این رسم و رسومارو جمع کنین و خودت ب همسرت بگو نخواستم.

سوم اینکه همسرت خیلی خودخواهه خیلی حواست ب خودت باشه. بهش بگو اگه از دست پختم خوشت نمیاد غذا بگیر دوتا.

به اعتقاد بنده حقیر مادر همه جای دنیاومادره و احترامش واجب ،مادرشوهر و مادر زن چه فرقی داره همش محتر ...

اخه به خدا اگه یکی از این کارارو مادر ما با داماد کنه میرن تا ده سال قهر دگ اسم فک فامیلو حق نداریم بیاریم از خودشون اشکال نداره

2706